Zavřít

Fórum

Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumNákupy: NovinkyDictador Jerarquia
Please or Registrovat to create posts and topics.

Dictador Jerarquia

Na webu alkohol.cz se začaly prodával lahve z edice Jerarquia od Dictador:

• Dictador Jerarquia Borbon 29y 1991 0,7l 41%
  • Dictador Jerarquia Borbon 29y 1991 0,7l 46%
  • Dictador Jerarquia Fino 29y 1991 0,7l 41%
  • Dictador Jerarquia Pardo 1991 0,7l 40%
  • Dictador Jerarquia Borbon 30y 1990 0,7l 44%
  • Dictador Jerarquia Pardo 30y 1990 0,7l 41%
  • Dictador Jerarquia Fino 33y 1987 0,7l 46%
  • Dictador Jerarquia Borbon 35y 1985 0,7l 46%
  • Dictador Jerarquia Pardo 35y 1985 0,7l 40%
  • Dictador Jerarquia Fino 37y 1983 0,7l
  • Dictador Jerarquia Pardo 38y 1982 0,7l 44%
  • Dictador Jerarquia Borbon 39y 1981 0,7l 43%
  • Dictador Jerarquia Fino 39y 1981 0,7l 42%
  • Dictador Jerarquia Borbon 40y 1980 0,7l 41%
  • Dictador Jerarquia Fino 40y 1980 0,7l 43%

ZOBRAZIT CENY

Dictador Jerarquia – Jerarquia je bezkonkurenční sbírka starých a vzácných rumových sudů, pečlivě a pečlivě střežená rodinou Parra, šampióny kolumbijského rumu. Každý sud v této pozoruhodné rodinné kolekci dosáhl jedinečného chuťového profilu, který Dictador s hrdostí představuje poprvé.

Rumy v této vzácné sbírce suvenýrů byly vyrobeny v srdci Kolumbie, v uzavřené palírně, což dodává tajemství a vzácnosti do sudů. Jerarquia, což ve španělštině znamená hierarchie, odráží trpělivost a vznešenost rumů, které byly ponechány v nejlepších amerických dubových, sherry a portských sudech.

Sudy této mimořádné sbírky Jerarquía byly nalezeny v Dictadorových historických sklepích. Po dosažení jedinečné intenzity aromatu je Dictador hrdý na to, že je může poprvé představit.

Dictador

Destilería Colombiana se nachází ve městě Cartagena v Kolumbii. Oblast se pyšní tropickým podnebím a produkuje velmi kvalitní cukrovou třtinu. Právě tato magická rovnováha mezi počasím a zemí umožňuje Dictadoru vyrábět výjimečnou řadu vysoce kvalitních rumů a ginů; oslavuje podstatu kolumbijského ducha.

Vyhledejte si další inzeráty na Alkobazaru od značky Dictador

Dictador je jedna velká neznámá. O autenticitě jejich produktů kolují tak trošku pochybnosti … 🙁

Citát ze zdroje alienated dne 28 října, 2021, 12:43 pm

Dictador je jedna velká neznámá. O autenticitě jejich produktů kolují tak trošku pochybnosti … 🙁

Nějaký zdroj? Rádi bychom si přečetli více.

alienated has reacted to this post.
alienated

Dá se pár pochyb najít na netu a to od lidí, kteří se měřením snaží dobrat k tomu, jestli jsou autentické deklarované údaje. Obzvláště rumová klasika - doslazování, v horším případě další aditiva či dokonce věk/způsob destilace a z toho vyplývající nejistý původ prvotního alkoholu …

Doporučuju mrknout na ‘ opinion’ k postu zde:

Dictador Best of 1977 Solera Aged Rum – Review

či ještě lépe … zde: ( neumím francouzsky, ale mobil mi to více než dostatečně přeložil do angličtiny:

Rhum Dictateur

Ono … když si člověk koupí rum za tisícovku, tak mi nevadí pít na základě spokojené senzoriky … a stačí když mi chutná a nepřijde mi posunutý snahou o prodejnost.

Ale pokud chce člověk dát za lahev deset tisíc … whisky a koňaku asi věřit budu, u rumu který prochází bohužel marketingovou masáží a business okýnkem … byl bych ostražitý…

Mně se třeba ohromě líbí projekt 2 masters … jen nevím, jestli si tu lahev z roku mého narození chci koupit, když v ní nemám důvěru …

Wladass has reacted to this post.
Wladass

Díky, mrknu na to.

alienated has reacted to this post.
alienated