Zavřít

2x lahev Macallan Concept Number 2 2019

Cena nyní
jen 17 999,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
5/5 - (1 vote)
Prodávající
RomanB RomanB 0
0 hodnocení
3 inzerátů vloženo
Členem od Červenec 2021
Žádné hodnocení.


ZAKOUPIT V ESHOPU
Warehouse1.cz
Alkohol.cz
Lihovarek.cz
Vicom-Vino.cz


Přispěl na provoz webu
obrázek 2x lahev Macallan Concept Number 2 2019

2x lahev Macallan Concept Number 2 2019

Prodám dvě lahve Macallan Concept Number 2 2019, obě jsou v dobrém stavu včetně obalu. Lahve koupeny jako investiční alkohol, celou dobu jsou drženy ve sklepě za konstantní teploty. Obal i lahve bez poškození.

Preferuji osobní předání, kde je pro kupce možnost kontroly stavu lahve a obalu. Pohybuji se v okolí Brna, Olomouce, Prahy a Valašského Mezíříčí. Teoreticky jsem ale schopný dojet kamkoliv v ČR, je to vždy o domluvě.

Cena těchto lahví neustále roste a bude tomu tak jistě i do budoucna. Za mě už lahve naplnily plán růstu ceny který jsem měl stanovený, takže prodávám. Ale jsem si jistý že za rok se bude cena pohybovat zase jinde.

Jsem ochotný prodat je i zvlášť, ale preferuji prodej dohromady jako bundle dvou lahví.

MACALLAN CONCEPT NUMBER 2, 2019

Druhá lahev relativně nové série Macallan Concept. Opět se jedná o kousek spojující kvalitní skotskou whisky s uměním, surrealismus však v roce 2019 na etiketě nahrazuje muzika. Nejde přitom o výběr úplně náhodný, Steven Bremner jako jeden z hlavních tvůrců blendů Macallan v lahvi spojil svou každodenní práci s koníčkem DJingu.

Stejný jako minule zůstal také systém zrání, whisky jako první zamířila do sudů po sherry, až později se přesunula do tradičnějších sudů po bourbonu. Tedy přesně naopak, než jsme u Macallanu normálně zvyklí.

Výsledek je každopádně i tentokrát velmi povedený, ve vůni najdeme stopy po jablku, karamelu, vanilce, koření nebo oříšcích. Podobná paleta se pak ukrývá také v chuti: jablka, karamel, mandle, skořice, dřevo a koření. Samozřejmostí je jemný, přesto krásně kulatý závěr.

Sběratelská, investiční, ale i skvěle pitelná lahev.

Zobrazení: 28 | Vložen: 25 Listopad 2021

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

2x lahev Macallan Concept Number 2 2019

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu