Zavřít

AKCE Plzeňská pivní pálenka 2×0,5l + 1×0,1l 38% L.E. - PRODÁNO

PRODÁNO
Prodáno za 2 999,-

Hodnocení
5/5 - (1 vote)
prodano Prodáno
Prodejce již nelze kontaktovat


Chcete i Vy úspěšně prodat svou lahev?ZAKOUPIT V ESHOPU
Alkohol.cz
Warehouse1.cz
Lihovarek.cz
Bestdrink.cz

obrázek AKCE Plzeňská pivní pálenka 2×0,5l + 1×0,1l 38% L.E.

AKCE Plzeňská pivní pálenka 2×0,5l + 1×0,1l 38% L.E.

Prodám tento set velmi lahodné plzeňské pivní pálenky. Cena je uvedena za všechny 3 lahve, zásilkovna není v ceně. Číslo lahve se nemusí shodovat s fotkou. Skvělý dárek nebo investiční láhev.
Plzeňský Prazdroj ve spolupráci s likérkou L´Or special drinks vyrobil v roce 2020 limitovanou edici pivní pálenky, pro kterou bylo využito pivo z programu Volba sládků. Kvůli koronavirové pandemii by jinak skončilo v kanále, ještě že se tak nestalo…
Plzeňská pivní pálenka má nezaměnitelnou, typicky chlebovou vůni a chuť pivní pěny. Mít tuhle raritní pálenku ve sbírce, to je hozená rukavice.
Co s pivem, na jehož výrobu byly využity špičkové suroviny a ve kterém je ukryté velké množství lidské práce? Obyčejně bychom ho vypili. Jenže kvůli zavření hospod při koronavirové pandemii se várku nepodařilo prodat. Původně mělo být zlikvidováno.
V Prazdroji se naštěstí poprvé odhodlali k výrobě pálenky. Cílem nebylo proniknout na nový trh, ale zkrátka ušetřit suroviny a otestovat si, jak využít surovinu, která byla vlastně určená k likvidaci
Prazdroj na destilaci vybral pivo z Volby sládků, protože má vyšší obsah alkoholu a pro výrobu pálenky je tak nejvhodnější. Z 10 hektolitrů nevyužité várky tak v likérce v Prádle pomalou a náročnou destilací vznikla limitovaná edice 100 litrů originální Plzeňské pivní pálenky.
Prazdroj trvale usiluje o minimalizaci dopadů svého podnikání na životní prostředí a snaží se maximálně využívat zbytkové suroviny. Zkušební využití piva určeného původně k likvidaci a jeho přeměna na pálenku tak zapadá do mozaiky udržitelného podnikání společnosti.


Recenze a hodnocení AKCE Plzeňská pivní pálenka 2×0,5l + 1×0,1l 38% L.E.

Více informací o inzerátu AKCE Plzeňská pivní pálenka 2×0,5l + 1×0,1l 38% L.E., který je umístěn v kategorii Prodáno a byl vložen: 30 Listopad 2021.
Tento inzerát byl hodnocen 1x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.

Jméno: Prodáno
Zobrazení: 308
Vloženo: 30 Listopad 2021
Cena: PRODÁNO
Kategorie: Prodáno
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
5/5 - (1 vote)

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

AKCE Plzeňská pivní pálenka 2×0,5l + 1×0,1l 38% L.E.

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci