Zavřít

Beefeater london dry 1l

Cena nyní
jen 400,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
5/5 - (2 votes)
obrázek Beefeater london dry 1l

Beefeater london dry 1l

Britská klasika, která nikdy nezklame. Ne náhodou je Beefeater jedním z nejoblíbenějších ginů na světě. Stojí na 9 ingrediencích, kterým vládne tradiční přísada: jalovec. Kromě něj tu najdete citrusovou kůru, mandle, semena koriandru, kosatcový kořen, anděliku a lékořici. Výsledkem je parádní suchý gin v londýnském stylu s bylinně-ovocným profilem a výraznými tóny jalovce. Ať už přidáte tonic, sodu, nebo se pustíte do složitějších ginových koktejlů, výsledek bude stát za to. Na zdraví královny. A vaše!

Beefeater London Dry Gin

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Na tom, proč se člen stráže Tower of London lidově označuje jako Beefeater, se jazykovědci nemohou shodnout. Na tom, že Beefeater je parádní britský gin, se shodnou téměř jistě.
Receptura Beefeater London Dry Ginu zůstává v nezměněné podobě už od 60. let 19. století a stojí na perfektně vyladěné směsi 9 ingrediencí. Ty se ještě před destilací dlouhých 24 hodin macerují, aby vydaly maximum svých chutí a vůní.
Najdete tu tradiční jalovec, bez kterého se neobejde žádný gin. Najdete tu tradiční jalovec, bez kterého se neobejde žádný gin. Citronová a pomerančová kůra a citrony přidávají typicky svěží noty, semena koriandru a zázvor zařídí pikantní tóny, díky mandlím ucítíte náznak marcipánu a koření, kosatcový kořen a šalvěj se postarají o květinový nádech, lékořice o hořkosladce dřevitý dotek, který doladí k dokonalosti kořen anděliky. Její semena pak dodají květinově-chmelovou tečku.
Beefeater London Dry gin zosobňuje tradiční londýnský gin. Po přivonění je kořeněně ovocný, s výraznými notami jalovce. Na patře je příjemně suchý s bylinnými a citrusovými notami, které skvěle doplňují jalovcové aroma.


Více informací

Více informací o inzerátu Beefeater london dry 1l, který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 2 Leden 2021.

Jméno: Martin
Zobrazení: 878
Vloženo: 2 Leden 2021
Cena: 400,-
Kategorie: Destiláty
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
5/5 - (2 votes)

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Beefeater london dry 1l

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu