Zavřít

Bumbu XO 18y 0,7l 40%

obrázek Bumbu XO 18y 0,7l 40%

Bumbu XO 18y 0,7l 40%

Legendární Bumbu rum se dočkal extra zralého pokračovatele. Vychutnejte si luxusní Bumbu XO rum z Panamy stařený v kombinaci sudů po bourbonu a sherry. Skutečná lahůdka.

Bumbu začalo jako kořeněný rum s třtinovým cukrem pocházejícím z celé Latinské Ameriky. Je destilovaný na Barbadosu, než se okořenil a spároval s vaší lahví coly.

Vyhledejte další Bumbu na Alkobazaru.

Bumbu XO informace a historie

Společnost Bumbu Rum Company s potěšením oznamuje Bumbu XO, malosériový ultraprémiový rum zrající až 18 let v sudech po bourbonu a dokončený v sudech po sherry z bílého dubu z Andalusie ve Španělsku. Bumbu XO se destiluje a zraje ve 120 let staré panamské palírně a hrdě používá pouze místní cukrovou třtinu a čistou pramenitou vodu.

Bumbu XO je plný rum 80 proof s vůní karamelu, praženého dubu a vanilky ustupující pomerančové kůře, peprnému koření a dokonce i náznaku kávy na patře. Bumbu XO je perfektní pro tradiční rumové koktejly, ale ještě lepší je samotný, čistý nebo přes jednu kostku ledu. Je zabaleno v ultra těžké lahvičce z bezpapírového skla v kvalitě vůně s nápadným matným černým povrchem. Vše doplňeno stříbrnými a bílými detaily a zašlým stříbrným medailonem „X“.

Dědictví Bumbu Rum Co. sahá do 16. a 17. století, kdy námořníci a obchodníci, nespokojení se svým obvyklým grogem, přidávali karibské ovoce a koření, aby zlepšili chuť rumu, a dali mu jméno „bumbu“. Portfolio společnosti Bumbu Rum Co. zahrnuje také Original Bumbu, který se rychle stal nejvíce zdobeným rumem na světě, včetně ocenění „Best In Category“ na Mezinárodní soutěži vín a lihovin v Los Angeles. Original Bumbu je barbadoský řemeslný rum, milovaný milovníky popíjení rumů pro jeho jedinečnou, vynikající chuť. Se svým bohatým, tmavým odstínem a zlatým kovovým medailonem „X“ je Original Bumbu nyní zdaleka nejrychleji rostoucí značkou v kategorii ultra prémiových rumů.

Bumbu XO chuť a vůně

Rum začíná vůní s výraznými kávovými tóny a jemným citrusovým prvkem. Dále tóny pražených ořechů, které jsou v mixu také těžké. Silný vliv sherry také prostupuje aromáty, těžké a husté, ve stylu Pedra Ximeneze. Na patře je rum dobře propečený a těžký s praženými ořechy. Káva a černý čaj jsou výrazné, i když chuť je také docela ovocná s tóny červených macerovaných bobulí. Závěr rumu je uklidňující a docela sladký, jeho tóny čaje přebíjejí kávu ve směsi. Na zadním konci přetrvává dostatek ovoce, spolu s lehkými tóny koření a kadidla.

Podívejte se na recenzi Bumbu XO.

Chcete dopravu zdarma?

Warehouse1.cz
Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz Show Less
Alkohol.cz
Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz Show Less

Recenze a hodnocení Bumbu XO 18y 0,7l 40%

Více informací o inzerátu Bumbu XO 18y 0,7l 40%, který je umístěn v kategorii Alkohol a byl vložen: 11 Duben 2021.
Tento inzerát byl hodnocen 2x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.

Jméno: Wladass
Zobrazení: 243
Vloženo: 11 Duben 2021
Cena: 1 199,-
Kategorie: Alkohol
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
5/5 - (2 votes)

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Bumbu XO 18y 0,7l 40%

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci