Zavřít

Diplomatico Collection No.1, 2, 3 Batch Kettle 47%, 0,7 l - PRODÁNO

PRODÁNO
Prodáno za 3 299,-

Hodnocení
5/5 - (1 vote)
prodano Prodáno
Prodejce již nelze kontaktovat


Chcete i Vy úspěšně prodat svou lahev?ZAKOUPIT V ESHOPU
Alkohol.cz
Warehouse1.cz
Lihovarek.cz
Bestdrink.cz

obrázek Diplomatico Collection No.1, 2, 3 Batch Kettle 47%, 0,7 l

Diplomatico Collection No.1, 2, 3 Batch Kettle 47%, 0,7 l

Nabízím ze své sbírky kolekci 3 rumů Diplomatico.

Doprava dle domluvy, osobní předání, Zásilkovna, PPL na dobírku od 84,- Kč.

Platba předem – pouze poštovné!!!

U všech lahví CZ kolek.

Popis produktu

Pálenice Diplomático leží na úpatí And ve Venezuele, kde protékají nejčistší vody, které rumem dodávají jejich vysokou kvalitu. Jeho umístění bylo také pečlivě vybrány pro jeho těsnou blízkost k hlavním závodům na zpracování cukru v této oblasti.

Společnost LICORERA Unidas S.A. (LUSA), která byla založena v roce 1959, vlastnila palírnu prostřednictvím svého hlavního akcionáře, společnosti Seagram ‚s International, jedné z největších společností na výrobu vína a lihovin na světě.

V roce 2002 byla společnost LUSA prodána skupině venezuelských podnikatelů a stala se 100% soukromou venezuelské společností, která nese své současné jméno: Destilérie Unidas S. A. (DUSA). Společnost je hrdá na to, že je nezávislým rodinným operátorem.

Pálenice je jedinečná, protože obsahuje 3 různé destilační procesy, které po smíchání dodají jedinečné rumy, jako například Diplomatico ‚s Reserva EXCLUSIVE, celosvětově uznávaný rum.

Limitovaná edice Diplomatico No.1 Batch Kettle je soubor různých destilátů s výraznými vůněmi a chuťovými profily. Za tímto projektem stojí Maestro Roner Tito Cordero, kterému se podařilo vytvořit tyto dokonalé a jedinečné směsi. Každá láhev je číslovaná. Metoda Batch Kettle „Dávkovací konvice“ byla dodána do lihovaru v roce 1959 a jde o poloautomatickou dávkovací destilační metodu, která prvotně byla využívána v Kanadě při výrobě americké whisky. Rum se vyrábí z cukrové třtiny a stárne v sudech z amerického dubu, ve kterých předtím zrála whisky.

Je to intenzivní rum zlaté barvy s aroma ovoce, divokých květin, vanilky, po nichž následují delikátní chuťové exploze tříslovin, červených plodů a karamelu. Rum se vyrábí z cukrové třtiny a stárne v amerických bílých dubových sudech, výsledkem čehož je lahodný a komplexní rum. Závěr má delikátní, jemný, dlouhý a nasládlý.


Recenze a hodnocení Diplomatico Collection No.1, 2, 3 Batch Kettle 47%, 0,7 l

Více informací o inzerátu Diplomatico Collection No.1, 2, 3 Batch Kettle 47%, 0,7 l, který je umístěn v kategorii Prodáno a byl vložen: 21 Říjen 2021.
Tento inzerát byl hodnocen 1x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.

Jméno: Prodáno
Zobrazení: 278
Vloženo: 21 Říjen 2021
Cena: PRODÁNO
Kategorie: Prodáno
Sdílejte: Facebook
Hodnocení:
5/5 - (1 vote)

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Diplomatico Collection No.1, 2, 3 Batch Kettle 47%, 0,7 l

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci