Zavřít

Don Papa Sherry Casks 5y 0,7l 45% limitovaná edice Tuba

Cena nyní
jen 3 800,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
5/5 - (1 vote)
obrázek Don Papa Sherry Casks 5y 0,7l 45% limitovaná edice Tuba

Don Papa Sherry Casks 5y 0,7l 45% limitovaná edice Tuba

Rum Don Papa Finished in Sherry Casks se původem neliší od ostatních položek portfolia filipínského výrobce: cukrová třtina pochází z podhůří Mount Kanlaon, nejvyšší hory-sopky ostrova Negros nazývaného někdy „cukřenka“, rostlina se mele na místě, fermentát se destiluje kolonovou destilací.

To nejpodstatnější začíná v okamžiku, kdy se čerstvý destilát ukládá k zrání. Čtyři roky se vyvíjí v sudech po Bourbon whiskey, poté se přečerpá a jeden a půl roku zraje v sudech po sherry, a to hned po jeho čtyřech druzích: po finu (je suché na troud), PX neboli Pedro Ximénez (je naopak sladké), Cream sherry (může si s PX podat ruce) a konečně po Palo Cortado sherry, možná nejúžasnějším sherry vůbec, sherry-váhavci, které se chvíli vyvíjí jako fino a pak začne aktivně pošilhávat po amontilladu a propůjčí rumu závan a chuť lískových oříšků. Jednotlivé frakce se poté míchají a výsledkem je Don Papa Finished in Sherry Casks.

Pouhé čtyři tisícovky láhví lákají sběratele a investory. Způsob zrání naopak svádí láhev otevřít, do značné míry unikátní rum ochutnat, a – vypít!


Více informací

Více informací o inzerátu Don Papa Sherry Casks 5y 0,7l 45% limitovaná edice Tuba, který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 3 Květen 2022.

Jméno: Haness95
Zobrazení: 79
Vloženo: 3 Květen 2022
Cena: 3 800,-
Kategorie: Investiční alkohol
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
5/5 - (1 vote)

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Don Papa Sherry Casks 5y 0,7l 45% limitovaná edice Tuba

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu