Zavřít

Exkluzivní sada 4x Jíme Jih křišťál GIN 45% 0,5l L.E.

Cena nyní
jen 40 000,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
Ohodnotit tento inzerát
Prodávající
Alco Alco 5
6 hodnocení
50 inzerátů vloženo
Členem od Březen 2021
Neověřený uživatel


ZAKOUPIT V ESHOPU
Warehouse1.cz
Alkohol.cz
Lihovarek.cz
Vicom-Vino.cz

obrázek Exkluzivní sada 4x Jíme Jih křišťál GIN 45% 0,5l L.E.

Exkluzivní sada 4x Jíme Jih křišťál GIN 45% 0,5l L.E.

Nabízím kompletní sadu 4kusů křišťálu od Landcraft pro Jíme Jih. Letos se jedná o mistrovské dílo Františka Jungvirta díky ručnímu brusu českého foukaného křišťálu. Pro každý podnik bylo vyrobeno množství v jednotkách kusů – díky tomu je zaručen obrovský investiční potenciál.

Český křišťál si i letos zahraje významnou roli. Designér a malíř skla František Jungvirt vytvořil již druhou limitovanou sérii ručně foukaných lahví z českého křišťálu. Dle svých slov se inspiroval příběhem spolku Jíme Jih a pro každý z podniků navrhl designovou lahev s ručně malovanou bylinou, která je v ginu obsažena a daný podnik charakterizuje. Vznikla tak originální edice čtyř unikátních designových lahví, ve kterých se tradiční umění českého sklářství snoubí s esencí jihočeských bylin a řemeslným lihovarnickým umem.

Mistři svého oboru a také mistři na SOŠ a SOU Třeboň se ujali brusu na lahvi, kdy Petra Janský a Jakub Bucko ztvárnili 4 byliny na lahvi a zároveň obsažené v samotném ginu. Za každý podnik Jíme Jih jednu.

Letošní edice oproti té loňské má skleněvý uzávěr Vinolok s unikátním systémem uzávěru a stejně tak i obal, který na míru každé lahvi vyřezal z kartónu pan Beránbek z Kartoons. Etiket se stejně tak jako loni ujala designérka Valérie Záhonová.

Velikost balení: 0,5L
Obsah alkoholu: 45%

Keywords – Žufánek gin Absinthe Whiskey limitovaná edice

Zobrazení: 65 | Vložen: 26 Prosinec 2021

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Exkluzivní sada 4x Jíme Jih křišťál GIN 45% 0,5l L.E.

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu