Zavřít

Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection 75cl / LCBO

Cena nyní
jen 10 000,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
Ohodnotit tento inzerát
obrázek Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection 75cl / LCBO

Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection 75cl / LCBO

Investiční rum Foursquare LCBO Kanada byl speciálně vyroben pro obchod s alkoholem LCBO, který se nachází v Ontariu. K dispozici bylo jen pár stovek lahví. Rarita nejen pro milovníky značky Foursquare.

Rumovou palírnu Foursquare vlastní RL Seale & Co, rodinná společnost se sledovatelnou historií výroby rumu na Barbadosu, která sahá až do roku 1820. Moderní společnost sahá až do 20. let 20. století, kdy Reginald Leon Seale zahájil distribuci v hlavním městě ostrova Bridgetown.

Úspěch společnosti přinesl expanzi a během druhé poloviny 20. století získala do svého portfolia značky jako ESA Fields a Doorly’s. V roce 1995 otevřeli lihovar Foursquare a přestavěli opuštěný cukrovar ve farnosti Saint Philip. První destilát, který fungoval jako destilační nádoba s dvojitou retortou a kontinuální destilací se třemi sloupci, byl vyroben v roce 1996. Foursquare vyrábí rum Single Blended kombinující destilát v nádobě a koloně před i po sudové výrobě a pod vedením sira Davida Seala a jeho syn Richard se stal jedním z nejuznávanějších producentů na světě.

Zobrazení: 52 | Vložen: 16 Listopad 2021

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection 75cl / LCBO

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu