Zavřít

Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection / V&B

Cena nyní
jen 10 000,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
Ohodnotit tento inzerát
obrázek Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection / V&B

Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection / V&B

Investiční rum Foursquare V&B byl speciálně vyroben pro obchod francouzský obchod s alkoholem V&B. Tato Foursquare edice byla vydána v roce 2019. Jedná se o kombinaci jednoduše zralých rumů ze sudů ex-Bourbon a dvojitě zralých rumů ze sudů ex-Bourbon a ex-Sherry. Zraje zcela v tropickém prostředí po dobu 12 let a je omezeno na 1 800

Rumovou palírnu Foursquare vlastní RL Seale & Co, rodinná společnost se sledovatelnou historií výroby rumu na Barbadosu, která sahá až do roku 1820. Moderní společnost sahá až do 20. let 20. století, kdy Reginald Leon Seale zahájil distribuci v hlavním městě ostrova Bridgetown.

Úspěch společnosti přinesl expanzi a během druhé poloviny 20. století získala do svého portfolia značky jako ESA Fields a Doorly’s. V roce 1995 otevřeli lihovar Foursquare a přestavěli opuštěný cukrovar ve farnosti Saint Philip. První destilát, který fungoval jako destilační nádoba s dvojitou retortou a kontinuální destilací se třemi sloupci, byl vyroben v roce 1996. Foursquare vyrábí rum Single Blended kombinující destilát v nádobě a koloně před i po sudové výrobě a pod vedením sira Davida Seala a jeho syn Richard se stal jedním z nejuznávanějších producentů na světě.

Zobrazení: 24 | Vložen: 16 Listopad 2021

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Foursquare 12 Year Old Private Cask Selection / V&B

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu