Zavřít

GOLD COCK 2016 Peated Springbank Cask Finish 62,1% 0,7l – L. E. - PRODÁNO

PRODÁNO
Prodáno za 3 600,-

Hodnocení
5/5 - (1 vote)
prodano Prodáno
Prodejce již nelze kontaktovat


ZAKOUPIT V ESHOPU
Alkohol.cz
Warehouse1.cz
Lihovarek.cz
Bestdrink.cz

obrázek GOLD COCK 2016 Peated Springbank Cask Finish 62,1% 0,7l – L. E.

GOLD COCK 2016 Peated Springbank Cask Finish 62,1% 0,7l – L. E.

Gold Cock 2016 Peated Springbank Cask Finish limitovaná edice whisky.

Počet láhví: 299 ks
Cena: 3600,-

Nejnovější single cask plnění GOLDCOCK whisky, která zrála pět a půl roku, z toho více než jeden rok v sudu po whisky Springbank.
Zároveň jde o první plnění GOLDCOCK Peated v sudové síle: 62,1 %.
Užijte si nezvykle květinovou vůni, charakteristicky dřevitou chuť GOLDCOCK whisky a uzený, nakouřený závěr.

Popis produktu:
V roce 2016 jsme poprvé vyzkoušeli nakouřit slad na naši whisky ve Sladovně v Bruntále větším než malým množstvím kouře. Konkrétně se při tomto prvním pokusu v roce 2016 spálilo trojnásobné množství rašeliny a výsledkem byla whisky, která změnila pravidla hry, protože GOLDCOCK Peated se stal nejprodávanější naší whisky. Celkem jsme z tohoto přelomového ročníku vydestilovali a později nalahvovali přibližně pět tisíc lahví. Poslední sud tohoto mimořádně povedeného pití jsme si chtěli užít se vším všudy, a tak když jsme získali sud po single malt whisky Springbank, naplnili jsme jej Peated whisky z roku 2016 s tím, že právě tento sud uzavře příběh tohoto ročníku. Celkem tak tato whisky zrála pět a půl roku a z toho více než jeden rok v sudu po Springbank. Je to úplně poslední sud ročníku 2016 a současně první v sudové síle. Užijte si nezvykle květinovou vůni, charakteristicky dřevitou chuť GOLDCOCK whisky a uzený, nakouřený závěr.
Příběhu značky GOLDCOCK začal v roce 1969 v bývalém pivovaru v Těšeticích u Olomouce. Tehdy se naši předchůdci pokusili vyrobit whisky, ve které bude na první ochutnání znát, že je jiná, originální. A tak se zrodil příběh původní české whisky z českého ječmene, zrající v dubových sudech z českého dřeva. Naším cílem je pokračovat v této tradici a zachovat to, co naši whisky činí jedinečnou. Whisky GOLDCOCK 10 years old je první GOLDCOCK destilovaný na moderních kotlích Arnold Holstein, kdy všechny ostatní části výroby zůstaly původní a v mnoha ohledech historické. Věříme, že právě toto spojení nového se starým bude nejlepší cestou pro zachování hodnot značky GOLDCOCK Whisky.

Možný osobní odběr v Novém Jičíně, Zlíně a okolí nebo zásilkovna.


Více informací

Více informací o inzerátu GOLD COCK 2016 Peated Springbank Cask Finish 62,1% 0,7l – L. E., který je umístěn v kategorii Prodáno a byl vložen: 16 Únor 2022.

Jméno: Prodáno
Zobrazení: 490
Vloženo: 16 Únor 2022
Cena: PRODÁNO
Kategorie: Prodáno
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
5/5 - (1 vote)

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

GOLD COCK 2016 Peated Springbank Cask Finish 62,1% 0,7l – L. E.

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu