Zavřít

Gold Cock Black Stuff b.1

Cena nyní
jen 3 500,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
5/5 - (1 vote)
Prodávající
Vojín Kouba Vojín Kouba 5
4 hodnocení
26 inzerátů vloženo
Členem od Listopad 2020
Neověřený uživatel


ZAKOUPIT V ESHOPU
Warehouse1.cz
Alkohol.cz
Lihovarek.cz
Vicom-Vino.cz

obrázek Gold Cock Black Stuff b.1

Gold Cock Black Stuff b.1

Historie původně olomouckého Gold Cocku sahá až do sedmdesátých let. Už tenkrát se tady bez přehánění dělala vážně dobrá whisky. Vždyť ji kladně ocenil i autor Whisky Bible Jim Murray. Po roce 2000 si značku i její velmi povedené zásoby vzali pod svá křídla Jelínkové. A začali si hrát. Doslova.
Ročníkové single malt lahvované na různé síly, dozrávání v sudech po slivovici nebo třeba spolupráce s whisky bary. Gold Cock nabíral na síle. V roce 2008 se už pálilo poprvé ve Vizovicích.
Teď už jsou single malt whisky z destilérky Rudolf Jelínek takovou tradicí. Vždy, když se nějaká objeví v prodeji, je rychle zameteno. Stejný osud potkal také GoldCock 2014 Cask Strenght, která je batchem více sudů z jednoho ročníku. Whisky zrála v sudech z vypáleného zimního dubu, tradičních sudů z Těšetic a STR sudů z bednářství Bařina.
Ročník 2014 lahvovaný v roce 2021 v sudové síle je zajímavý také tím, že Rudolf Jelínek se pustil do privátního stáčení s tradiční olomouckou “irish pub” Black Stuff.

Zobrazení: 117 | Vložen: 14 Srpen 2021

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Gold Cock Black Stuff b.1

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu