Zavřít

Habitation Velier Takamaka White

obrázek Habitation Velier Takamaka White

Habitation Velier Takamaka White

Tato verze, vyrobená z cukrové třtiny pěstované lokálně na žulové půdě, má velmi přesnou míru esterů 466 gramů na hektolitry čistého alkoholu. Směs jemnosti a síly, její aromatická a chuťová paleta s velkým přesvědčením prozkoumává vesmír bílého eaux-de-vie, aby lépe zvýraznila jeho vůně a chutě třtinové šťávy velmi čistého výrazu.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKA
Nos: široký a vzdušný. Na prvním nose se s velkou jemností vyjadřují okouzlující vůně třtinového džusu a třtinového cukru. S provzdušňováním se aromatická paleta vyvíjí směrem k ovocným rejstříkům pozoruhodné rozmanitosti (broskev, hruška, malina, ananas), zatímco do popředí se postupně dostávají tóny tabáku a čerstvého zázvoru. Opojná (pelargónie, kosatec), pokračuje ve vůních kandovaných citrusových plodů (citron, grapefruit).
Chuť: bohatá, velkorysá. Útok na patře navazuje na hojně ovocný rejstřík aromatické palety a přidává tóny třešní připomínající starý třešeň. Ve středním patře ušlechtilé koření (badyán, hřebíček, skořice) spolu s květinovou (šeřík, konvalinka) a pikantní (bergamot) chutí. Obzvláště jemná, dochuť osciluje mezi tóny frangipane a sušeného ovoce (pistácie, mandle).
Celkově: dlouhé, hladké. Vyznačuje se působivými tóny třtinové šťávy s přítomností minerálů (žula), začátek závěru je více kandovaný (citron, hruška, ananas). Na samém konci patra se na chuťových pohárcích jemně usazují okvětní lístky růží a květy pelargónie. Krémová, retro vůně evokuje ostrost džemů z červeného ovoce (třešeň, malina). Prázdná sklenice je bylinková (cukrová třtina), květinová (pelargónie) a kořeněná (badyán, zázvor).


Recenze a hodnocení Habitation Velier Takamaka White

Více informací o inzerátu Habitation Velier Takamaka White, který je umístěn v kategorii Investiční alkohol a byl vložen: 19 Prosinec 2021.
Tento inzerát byl hodnocen 69x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.

Základní informace o Habitation Velier Takamaka White
🧑 Jméno: WGU 18G
🔎 Zobrazení: 897
📆 Vloženo: 19 Prosinec 2021
🔄 Aktualizováno: 19 Prosinec 2021
💰 Cena: 2 300,-
📝 Kategorie: Investiční alkohol
🔗 Sdílejte:Facebook
Hodnocení:⭐⭐⭐⭐⭐

Často kladené otázky k Habitation Velier Takamaka White

❓ Je Habitation Velier Takamaka White investiční alkohol?

Ano, vzhledem k omezenému množství lahve Habitation Velier Takamaka White se může do jisté míry jednat o investiční alkohol. A skrze náš portál Alkobazar.cz si ji můžete zakoupit.

📈 Jaká je průměrná cena Habitation Velier Takamaka White?

Průměrná cena Habitation Velier Takamaka White je 2 300Kč. To je fér cena ne? Tak šup nakupovat, je to omezená nabídka!

🔎 Dá se Habitation Velier Takamaka White ještě někde koupit?

Vzhledem k tomu, že Habitation Velier Takamaka White je umístěn na webu Alkobazar.cz, tak se nepředpokládá, že se dá běžně koupit na českých eshopech.


Hledáte další investiční alkohol?

Pokud hledáte další investiční alkohol, tak jsme si pro vás připravili další filtr, který můžete použít.

Podívejte se na: Investiční alkohol

Podívejte se na další inzeráty od WGU 18G

Podívejte se i na další alkohol na prodej od uživatele WGU 18G.

Tato verze, vyrobená z cukrové třtiny pěstované lokálně na žulové půdě, má velmi přesnou míru esterů 466 gramů na hektolitry čistého alkoholu. Směs jemnosti a síly, její aromatická a chuťová paleta s velkým přesvědčením prozkoumává vesmír bílého eaux-de-vie, aby lé
Habitation Velier Takamaka White
Italská 34 let stará ročníková brady. Destilováno 1974, lahvováno 2008 v sudové síle 52%. Objem 0,7 l, italský kolek. Ideální jako dárek nebo investice.
Italská brandy 1974
Sicilský citron Žufánek 0,5l 42% Koncentrovaná chuť a vůně těch nejlepších citronů na světě. V jednom litru je jedno kilo pečlivě oloupané kůry a dužiny. Využili jsme všechno kromě bílého mezokarpu, který je mezi kůrou a dužinou. Dlouhou macerací a pomalou destilací jsme
Sicilský citron Žufánek 0,5l 42%
Okurka salátová Žufánek 0,5l 42% Skvělá chuť a vůně moravských salátových okurek sbíraných 12. 7. 2017 a destilovaných 14. 7. 2017. Další z naší řady netradičních geistů připravovaných ve velmi omezeném množství. Úžasně svěží produkt, který neodmyslitelně patří
Okurka salátová Žufánek 0,5l 42%
Nabízím Žufánkovy OMFG giny, ročníky 2016, 2018, 2019, 2020 a 2021. Vše s CZ kolky
OMFG giny 16 + 18-21

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Habitation Velier Takamaka White

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.