Zavřít

Habitation Velier Takamaka White

Cena nyní
jen 2 300,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
Ohodnotit tento inzerát
obrázek Habitation Velier Takamaka White

Habitation Velier Takamaka White

Tato verze, vyrobená z cukrové třtiny pěstované lokálně na žulové půdě, má velmi přesnou míru esterů 466 gramů na hektolitry čistého alkoholu. Směs jemnosti a síly, její aromatická a chuťová paleta s velkým přesvědčením prozkoumává vesmír bílého eaux-de-vie, aby lépe zvýraznila jeho vůně a chutě třtinové šťávy velmi čistého výrazu.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKA
Nos: široký a vzdušný. Na prvním nose se s velkou jemností vyjadřují okouzlující vůně třtinového džusu a třtinového cukru. S provzdušňováním se aromatická paleta vyvíjí směrem k ovocným rejstříkům pozoruhodné rozmanitosti (broskev, hruška, malina, ananas), zatímco do popředí se postupně dostávají tóny tabáku a čerstvého zázvoru. Opojná (pelargónie, kosatec), pokračuje ve vůních kandovaných citrusových plodů (citron, grapefruit).
Chuť: bohatá, velkorysá. Útok na patře navazuje na hojně ovocný rejstřík aromatické palety a přidává tóny třešní připomínající starý třešeň. Ve středním patře ušlechtilé koření (badyán, hřebíček, skořice) spolu s květinovou (šeřík, konvalinka) a pikantní (bergamot) chutí. Obzvláště jemná, dochuť osciluje mezi tóny frangipane a sušeného ovoce (pistácie, mandle).
Celkově: dlouhé, hladké. Vyznačuje se působivými tóny třtinové šťávy s přítomností minerálů (žula), začátek závěru je více kandovaný (citron, hruška, ananas). Na samém konci patra se na chuťových pohárcích jemně usazují okvětní lístky růží a květy pelargónie. Krémová, retro vůně evokuje ostrost džemů z červeného ovoce (třešeň, malina). Prázdná sklenice je bylinková (cukrová třtina), květinová (pelargónie) a kořeněná (badyán, zázvor).


Více informací

Více informací o inzerátu Habitation Velier Takamaka White, který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 19 Prosinec 2021.

Jméno: WGU 18G
Zobrazení: 321
Vloženo: 19 Prosinec 2021
Cena: 2 300,-
Kategorie: Investiční alkohol
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
Ohodnotit tento inzerát

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Habitation Velier Takamaka White

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu