Zavřít

Jack Daniel’s Sinatra Select 1l 45% L.E.

obrázek Jack Daniel’s Sinatra Select 1l 45% L.E.

Jack Daniel’s Sinatra Select 1l 45% L.E.

Jack Daniels Sinatra select – jedná se o poctu jednomu z největších milovníků Jack Daniel’s – Franku Sinatrovi, palírna na počest jeho věrnosti ke značce připravila limitované vydání své whisky, které po něm pojmenovala.

Jack Daniel’s Sinatra Select zraje ve speciálně upravených sudech majících na vnitřní straně hluboké drážky a ty, vzhledem k větší kontaktní ploše destilátu s dřevem, dodávají whisky více vanilkovo-dubového charakteru, po ukončení zrání je whisky méně ředěna vodou na pěkných 45% obsahu alkoholu, a následně stočena do krásných masivních lahví. Lahev je tradičně uložena v luxusní dárkové kazetě s přiloženou knížečkou plnou fotografií Franka Sinatry.

Každá lahev je individuálně číslovaná na zadní straně, lahev si můžete zaregistrovat přímo na stránkách výrobce a stáhnout si certifikát o vlastnictví, což z Jack Daniel’s Sinatra Select kromě sběratelského artiklu dělá mimo jiné výborný dárek.

Lahev je v dolní části gravírovaná na počet 100 000 prodaných lahví JD v ČR.

Preferuji osobní předání v Praze.

Zobrazení 87 | Vložen 30 Srpen 2021
Vložen
30 Srpen 2021

Další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Jack Daniel’s Sinatra Select 1l 45% L.E.

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu