Zavřít

Lochlea First Release 0,7l 46% GB L.E. (první inaugurační vydání)

Cena nyní
jen 4 999,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
5/5 - (1 vote)
obrázek Lochlea First Release 0,7l 46% GB L.E. (první inaugurační vydání)

Lochlea First Release 0,7l 46% GB L.E. (první inaugurační vydání)

Jedná se o vůbec první inaugurační vydání palírny, o které se hodně mluví a zatím 2 vydání byla hned vyprodána. Jde o velmi propracovaný projekt, který je zaměřen na udržitelnost a kvalitu. Pěstují si na farmě vlastní ječmen, používají vlastní vodu.

Tohle je inaugurační vydání skotské single malt whisky Lochlea, které šlo na vybrané trhy začátkem února roku 2022. Jak rychle se 7 000 lahví objevilo, tak rychle taky zmizelo. Teď máte šanci jednu z lahví chytit a naložit s ní podle svého.

Lochlea First Release zrála v kombinaci first-fill sudů po bourbonu a sudů po sherry Pedro Ximenez. Lahvovaná je s obsahem alkoholu 46 %. Není barvená, ani filtrovaná za studena. Přivítejte další přírůstek do rodiny kvalitních skotských single maltek.

V srpnu roku 2018 začala výroba v palírně Lochlea. Tu vybudoval Malcolm Rennie, který dříve pracoval v palírnách Bruichladdich, Ardbeg či Kilchoman. Touha po vlastní single malt whisky byla asi velmi silná.

Palírna Lochlea se nachází v oblasti Lowland na stejnojmenné farmě, kde si pěstuje vlastní ječmen. Farma Lochlea je slavná i z jiného důvodu. 7 let svého mládí zde strávil slavný skotských básník Robert Burns.

Polovina edice byla v lednu 2022 dostupná ve Velké Británii. Druhá polovina se dostala začátkem února na 10 vybraných trhů v Evropě a v Severní Americe. Po lahvích se v obchodech jen zaprášilo. Nyní tak máte jedinečnou příležitost stát se majitelem whisky, která se v našich končinách objevuje minimálně. O to nadějnější je její investiční a sběratelský potenciál.


Více informací

Více informací o inzerátu Lochlea First Release 0,7l 46% GB L.E. (první inaugurační vydání), který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 5 Květen 2022.

Jméno: petorumlero
Zobrazení: 87
Vloženo: 5 Květen 2022
Cena: 4 999,-
Kategorie: Investiční alkohol
Sdílejte:Facebook

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Lochlea First Release 0,7l 46% GB L.E. (první inaugurační vydání)

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu