Zavřít

Prodam nebo vyměním Don Papa Port Cask Tuba - PRODÁNO

PRODÁNO
Prodáno za 99,-

Hodnocení
Ohodnotit tento inzerát
prodano Prodáno
Prodejce již nelze kontaktovat


ZAKOUPIT V ESHOPU
Alkohol.cz
Warehouse1.cz
Lihovarek.cz
Bestdrink.cz

obrázek Prodam nebo vyměním Don Papa Port Cask Tuba

Prodam nebo vyměním Don Papa Port Cask Tuba

Nabízím pro mě nevhodny darek, a mohu vyměnit za jinou zajimavou investiční láhev, nabídněte. Jedná se o Limitovaná edice Don Papa Port Cask vznikla k významnému výročí 500 let od objevení Filipín.

Fernão de Magalhães se v roce 1519 vydal na epickou plavbu – první cestu kolem světa. V roce 1521 se přiblížil k majestátnímu souostroví, které na mapách zatím neexistovalo. Byly to Filipíny.

Od plavby Fernãa de Magalhãese a prvního přistání Španělů na Filipínách uplynulo 500 let. Značka filipínského prémiového rumu Don Papa uvedla na oslavu tohoto významného výročí limitovanou edici Don Papa Port Cask.Rum z filipínského ostrova Negros, kde roste jedna z nejsladších cukrových třtin na světě, zrál nejprve dva roky v sudech po bourbonu. Poté byl na dalších pět let uložen do rubínově zbarvených sudů po portském vínu.

Výsledkem je znamenitý rum tmavého, kořeněného charakteru s hřejivou, dlouhotrvající ovocností. Hluboké tóny lékořice, hořké čokolády a třtinového cukru následované pikantními krvavými pomeranči, zralými červenými bobulemi a jemným nádechem čerstvé vanilky dodávají tomuto rumu jedinečný chuťový profil.
Limitovaná edice Don Papa Port Cask vedle své chuti a vůně zaujme i tradičně perfektně zpracovaným obalem. Surrealistický design odráží aspekty Magalhãesovy odysey, nástrahy neznámých vod, kterým výprava musela čelit, i exotickou faunu a floru, se kterou se na Filipínách členové posádky poprvé setkali.


Více informací

Více informací o inzerátu Prodam nebo vyměním Don Papa Port Cask Tuba, který je umístěn v kategorii Prodáno a byl vložen: 20 Prosinec 2021.

Jméno: Prodáno
Zobrazení: 239
Vloženo: 20 Prosinec 2021
Cena: PRODÁNO
Kategorie: Prodáno
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
Ohodnotit tento inzerát

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Prodam nebo vyměním Don Papa Port Cask Tuba

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu