Prodam vyměním Slivovica Žufánek 15y 0,42l 50% L.E. Dřevěný box

obrázek Prodam vyměním Slivovica Žufánek 15y 0,42l 50% L.E. Dřevěný box

Nabídněte cenu

Nabídnout cenu můžete skrze soukromou zprávu po registraci a přihlášení.

Prodam vyměním Slivovica Žufánek 15y 0,42l 50% L.E. Dřevěný box

Slivovica Žufánek 15y 0,42l 50% L.E. Dřevěný box
Když v roce 2017 u Žufánků otevřeli archiv, vzešlo z toho něco skvostného. Po 15 letech stočili speciální slivovici, kterou destilovali v roce 2002. V době, kdy vzniklo první logo, etiketa a kdy proběhla vůbec první ochutnávka.

A když už sám Martin Žufánek označí svou pálenku jako investiční, to už je co říct. Ale není se čemu divit. Patnáctiletá slivovice byla vypálena pouze z Durancií, které už v sadech nahradily nové odrůdy. Do prodeje bylo uvolněno pouze 270 lahví. Součástí je ručně vyrobená krabice, skleněná zátka k lahvi a dřevěná destička s příběhem.
PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Když v roce 2017 slavil Žufánek 17leté výročí od založení lihovaru, připravil něco speciálního. Otevřel svůj archiv, kde 15 let bedlivě střežil slivovici destilovanou v roce 2002. V tomto roce vzniklo první logo ŽUSY s.r.o. a značka Žufánek o sobě začínala dávat vědět.

Patnáctiletá slivovice je unikátní tím, že už jí Žufánek nikdy nevyrobí. Byla vydestilovaná pouze z Durancií, které už v sadu nerostou. Sametově hladká a plná slivovice s neskutečně krásným marcipánovo-mandlovým tónem existovala pouze ve 150 litrech. Ze 300 lahví šlo do prodeje jen 270.

Láhev tvoří luxusní karafa z křišťálového skla od Crystalite Bohemia. Krabice je vyrobena z jilmového dřeva a dá se otevřít buď jako vějíř a nebo obrátit a mít ji jako stojan. Každá krabice byla ručně a precizně vyráběná. Vymyslela, navrhla a nakreslila ji Marcela Žufánková. Foto ilustr.
Mohu vyměnit s mým doplatkem za macallan classic 17-19, nebo absinth nymph od Žufánka.

Vyhledat další

Prodam vyměním Slivovica Žufánek 15y 0,42l 50% L.E. Dřevěný box

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu