Rumový kalendář 2021

obrázek Rumový kalendář 2021

Rumový kalendář 2021

Rumový kalendář 2021 je tu! Zpestřete si čekání na Štědrý den s rumovým adventním kalendářem! Ve 24 okénkách na vás čekají miniatury (20ml) nejrůznějších rumů z celého světa, díky kterým objevíte jejich rozmanité chutě. Každá miniaturka má štítek uvádějící název, procento alkoholu a zemi původu. Kalendář obsahuje i speciální 25. okénko se dvěma degustačními sklenicemi.

Rumový kalendář 2021

Rumový adventní kalendář je takovou rumovou školou, díky které prozkoumáte jak renomované značky, tak neznámé drahokamy, které lze ochutnat pouze v tomto kalendáři. Udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému a užijte si objevování nejrůznějších chutí rumu. Ochutnáte jak sladký, tak suchý rum a také rumy s obsahem alkoholu 35-43 %. Každá miniaturka pochází z jiné země, v balení tedy najdete 24 rumů z různých částí světa. Od Surinamu přes Nizozemsko až po Belize. Součástí balení je i sklenka a degustační list, do něhož si můžete přehledně zapisovat své hodnocení všech ochutnaných rumů. Připravte se na úžasný zážitek!

Rumový kalendář je vhodným dárkem pro všechny rumové nadšence. Některé rumy lze najít POUZE v tomto rumovém kalendáři. Díky tomuto kalendáři můžete během prosince a nejen během něj, ochutnat rumy z celého světa. Konkrétně pak ze 24 zemí. Součástí balení jsou i dvě degustační skleničky.

Tento kalendář je jedinečným dárkem pro každého milovníka rumů.

Může se hodit: Degustační sady rumů, Rumové předplatné Klubu degustátorů, Rumové degustační sady, Miniatury alkoholu.

Chcete dopravu zdarma?

Warehouse1.cz
Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz Show Less
Alkohol.cz
Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz Show Less
Vyhledat další

Rumový kalendář 2021

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu