Zavřít

The Lakes The Whiskymaker’s Reserve No.2

Cena nyní
jen 6 500,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
5/5 - (1 vote)
obrázek The Lakes The Whiskymaker’s Reserve No.2

The Lakes The Whiskymaker’s Reserve No.2

The Lakes Distillery je malá řemeslná palírna nacházející se uprostřed národního parku Lake district v anglické Cumbrii. Založil ji v roce 2011 Paul Currie, kterého můžete znát jako jednoho ze spoluzakladatelů palírny na ostrově Arran.

Od palírny The Lakes nemůžete čekat, že budou rok co rok chrlit miliony litrů whisky, neboť fakt, že se vyskytuje v národním parku, brání dalšímu rozšiřování palírny. To z každé lahve, která opustí brány palírny dělá zajímavou investiční příležitost! Vždyť cena o pár měsícu staršího bratříčka The Lakes The Whiskymaker’s Reserve No. 1 v aukcích již atakuje hranici 20 000 Kč a to mělo první vydání ještě více lahví než druhé!

V čem tkví úspěch této malé anglické palírny? Jednoznačně v práci whisky makera Dhavalla Gandhiho, který byl na posledním ročníku Whisky Icon, což je nejprestižnější soutěž whisky světa, oceněn jako nejlepší master blender/master distiller světa mimo Skotsko, což je obrovský úspěch, který jen podrtrhuje kvalitu whisky z této palírny.


Více informací

Více informací o inzerátu The Lakes The Whiskymaker’s Reserve No.2, který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 14 Únor 2022.

Jméno: Z.
Zobrazení: 175
Vloženo: 14 Únor 2022
Cena: 6 500,-
Kategorie: Investiční alkohol
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
5/5 - (1 vote)

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

The Lakes The Whiskymaker’s Reserve No.2

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu