Zavřít

Totálně vytroubený absinthe Žufánek

obrázek Totálně vytroubený absinthe Žufánek

Totálně vytroubený absinthe Žufánek

Prodám láhev Totálbě vytroubený absinthe od pana Martina Žufánka.

Reprodukce jednoho z nejstarších absinthových recepců starého 220 let.

„Totálně vytroubený absint byl vydestilovaný u příležitosti oslavy 80. narozenin, které slavil totálně vytroubený mozek, ale především legendární jazzový trumpetista, hudební skladatel a malíř Laco Déczi.

Specialitou a signaturní komponentou je nejen slavný pelyněk pravý z francouzského Pontarlier, ale i sušené pomerančové květy ze Sicílie, spirituálního domova všech kmotrů. A jak uvádí etiketa na zadní straně láhve: Trumpetista, sprosťák, bohém a něžná duše Laco Deczi oslavil v roce 2018 své 80. narozeniny. Jako poctu tomuto kmotrovi jazzové trumpety mu Martin Žufánek vydestiloval absint, který se ve velmi omezeném množství dostává do rukou i vám. Ve zdraví ho užijte a poslouchejte jazz, kurva!

Absint byl slavnostně pokřtěn 7. 6. 2018 v atelieru Eccentric Clubu a došlo k něčemu, co se asi dalo očekávat. Absint se vyprodal už během křtu. A tak Laco sedl a pronesl větu, „Martine, nebuď čurák, udělej ještě jednu várku“. A tak vznikla ještě druhá a poslední várka.

Jak je všeobecně známo Martin Žufánek a jeho rodina vyrábí oceňované destiláty vysoké kvality a nejinak je tomu i v případě tohoto absintu, který je chuťově velmi podařený a především se pyšní naprosto podmanivou vůní. Není tak divu, že jeho momentální cena je pět tisíc korun, což při původní ceně něco málo pod tisíc korun může být i zajímavá investice.

Další zajímavostí určitě je, že lihovar Žufánek vydestiloval též absinth dle původní receptury z roku 1798. Dubied Père et Fils byl první komerčně vyráběný absint na světě. V roce 2018 světem tohoto mýtického nápoje otřásla zpráva o objevu první dochované láhve Dubied Père et Fils. Tato láhev skončila v absintovém muzeu ve švýcarském Môtiers, kde se z ní stala absintová Mona Lisa. Jenže za nedlouhou se zjistilo, že láhve byly dvě a ta druhá, jelikož byla otevřena se dostala mezi nejvýznamnější absintové fanoušky, kteří měli možnost získat vzorek tohoto unikátního destilátu. A tak se po 220 letech dostal tento vzorek původního absintu Dubied Père et Fils až na Moravu, kde podle něj vznikla replika v podobě limitované edice Dubied 1798 – Žufánek 2018. Celá várka tohoto unikátu se vyprodala během dvou hodin! A dnes je k dostání na internetu v rozmezí od 13 tisíc až po 25 tisíc! Tato rodinná palírna píše zatím vskutku zajímavé příběhy.“

Preferuji osobní předáni. Po domluvě i poštou. Inzerát platí do smazání.


Recenze a hodnocení Totálně vytroubený absinthe Žufánek

Více informací o inzerátu Totálně vytroubený absinthe Žufánek, který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 19 Únor 2021.
Tento inzerát byl hodnocen 69x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.

Základní informace o Totálně vytroubený absinthe Žufánek
🧑 Jméno: Tomáš Černocký
🔎 Zobrazení: 1861
📆 Vloženo: 19 Únor 2021
🔄 Aktualizováno: 6 Červen 2022
💰 Cena: 10 000,-
📝 Kategorie: Nabízím
🔗 Sdílejte:Facebook
Hodnocení:⭐⭐⭐⭐⭐

Často kladené otázky k Totálně vytroubený absinthe Žufánek

❓ Je Totálně vytroubený absinthe Žufánek investiční alkohol?

Ano, vzhledem k omezenému množství lahve Totálně vytroubený absinthe Žufánek se může do jisté míry jednat o investiční alkohol. A skrze náš portál Alkobazar.cz si ji můžete zakoupit.

📈 Jaká je průměrná cena Totálně vytroubený absinthe Žufánek?

Průměrná cena Totálně vytroubený absinthe Žufánek je 10 000Kč. To je fér cena ne? Tak šup nakupovat, je to omezená nabídka!

🔎 Dá se Totálně vytroubený absinthe Žufánek ještě někde koupit?

Vzhledem k tomu, že Totálně vytroubený absinthe Žufánek je umístěn na webu Alkobazar.cz, tak se nepředpokládá, že se dá běžně koupit na českých eshopech.


Hledáte další nabízím?

Pokud hledáte další nabízím, tak jsme si pro vás připravili další filtr, který můžete použít.

Podívejte se na: Nabízím

Podívejte se na další inzeráty od Tomáš Černocký

Podívejte se i na další alkohol na prodej od uživatele Tomáš Černocký.

Prodám láhev Private Reserve Absinthe.Celkem vzniklo 83 láhví.Naprosto legendární láhev od pana Martina Žufánká.Preferuji osobní předáni. Po domluvě i poštou. Inzerát platí do smazání.Komentář pana Žufánka: „Private Reserve absinthe. Mysteriózní záležit
Private Reserve Absinthe
Prodám láhev Totálbě vytroubený absinthe od pana Martina Žufánka.Reprodukce jednoho z nejstarších absinthových recepců starého 220 let."Totálně vytroubený absint byl vydestilovaný u příležitosti oslavy 80. narozenin, které slavil totálně vytroubený mozek, ale předevš
Totálně vytroubený absinthe Žufánek

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Totálně vytroubený absinthe Žufánek

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.