Zavřít

Žufánek GYYN gin 45% 0,5l

obrázek Žufánek GYYN gin 45% 0,5l

Žufánek GYYN gin 45% 0,5l

Nový ročník GYYNU destilovaný pro Yalta Craft Bistro plný radosti a štěstí. Stěžejní komponentou jsou květy ylang-ylang, ale tentokrát doplněné o jednu z klíčových komponent jejich sesterského podniku Fat Cat – šantu kočičí. Etiketu tohoto ročníku vytvořil legendární umělec Jiří Georg Dokoupil.

Žufánek GYYN

Gin pro Yalta Craft Bistro s nejlepším a cenově nejpříznivějším jídlem a pivem na celém Václaváku. A taky s tímto ginem.

GYYN je postavený na nádherně voňavých květech ylang-ylang (Yalta, Jalta, víte), grepu, citronové trávě, grains of paradise a dalších. Je to tekutá esence žluté barvy. Všechno, co vám čichem připomene žlutou barvu. A to je kouzlo.

Druhý ročník je obohacený o klíčovou komponentu – šantu kočičí.

Etiketu vytvořil světoběžník, experimentátor a jeden z nejúspěšnějších českých umělců Jiří Georg Dokoupil, jehož plátna vytvořená plamenem svíčky a mýdlovými bublinami mají všechna světová muzea, řadu let je sbírá i švýcarská legenda Bruno Bischofberger, expert na Andyho Warhola. Toto je vůbec poprvé co se objevují na etiketě destilátu. Nebo na čemkoliv.

„Došel jsem k poznání, že můžu namalovat naprosto cokoliv, protože všechno se smí a možnosti jsou nekonečné. Třeba razítka s nadávkami. Nebo mouchy s chlupatýma ušima. Neměl jsem žádný limit, vymýšlel jsem si ty nejidiotštější náměty. V těch 80. letech jsem tvořil se skupinou umělců, říkali jsme si Mülhermer Freiheit. A spolu jsme se předháněli, kdo ten den namaluje nejhorší a nejblbější obraz.”

Jiří si vymýšlí vlastní pravidla hry, tvoří pomocí ohně, mýdlových bublin, mateřského mléka. Je zosobněním malířského punku.

Tato dost možná nejodvážnější etiketa ginu na trhu je umělecké dílo. Ke klasické červené etiketě existuje velmi omezená edice limitovaných tisků s výraznějším motivem.

Chcete dopravu zdarma?

Warehouse1.cz
Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz Show Less
Alkohol.cz
Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz Show Less

Recenze a hodnocení Žufánek GYYN gin 45% 0,5l

Více informací o inzerátu Žufánek GYYN gin 45% 0,5l, který je umístěn v kategorii Nabízím a byl vložen: 19 Listopad 2021.
Tento inzerát byl hodnocen 3x a jeho průměrné hodnocení je 3.7/5.

Jméno: Wladass
Zobrazení: 291
Vloženo: 19 Listopad 2021
Cena: 1 799,-
Kategorie: Nabízím
Sdílejte:Facebook
Hodnocení:
3.7/5 - (3 votes)

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Žufánek GYYN gin 45% 0,5l

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci