Zavřít

Žufánek Hemingway’s 100 Days No.2 & Hemingway’s Elizabeth Hadley Richardson No.3

Cena nyní
jen 6 000,-

Omezená nabídka!


Hodnocení
Ohodnotit tento inzerát
Prodávající
celeb celeb 4.9
5 hodnocení
3 inzerátů vloženo
Členem od Prosinec 2020
Neověřený uživatel


ZAKOUPIT V ESHOPU
Warehouse1.cz
Alkohol.cz
Lihovarek.cz
Vicom-Vino.cz

obrázek Žufánek Hemingway’s 100 Days No.2 & Hemingway’s Elizabeth Hadley Richardson No.3

Žufánek Hemingway’s 100 Days No.2 & Hemingway’s Elizabeth Hadley Richardson No.3

Limitované edice Absinthe, které Martin Žufánek vytvořil pro známý Hemingway’s Bar. Cena 6000,-/ks. 12 000,-/dohromady. Osobní převzetí Brno. Zaslání + poštovné.

Žufánek Hemingway’s 100 Days No.2
Chuťově poměrně pozitivní překvapení a zajisté jde o posun kupředu oproti první šarži. Zároveň jde o absint, který prosí o dlouhodobější archivaci. Za 2-3 roky půjde o sametovou báseň. Za každý uleželý rok se vínovice v tomto absintu bohatě odmění. Už nyní je Hemingway’s 100 Days Absinthe natolik jemný, že jej s přehledem zařadit mezi jarní a letní drinky. Ty boxerské rukavice na etiketě jsou přesným opakem toho, co se v láhvi skrývá.

Hemingway’s Elizabeth Hadley Richardson No.3
Nadstandardní 3. šarže limitek pro Hemingway bar byla nějakou dobu stařená v sudu (nepoužitý sud z bílého dubu) a dovoluji si tvrdit, že jde zatím o nejlepší kousek z této řady. Velice mě baví ten pozitivní vývoj během pití jediné sklenky. Přesně ten typ absintu, u kterého máte dojem, že absint ve sklence je rozdělen do na sobě nezávislých vrstev. A s každým dalším douškem se provrtáváte do lepších a lepších pater. Na druhou stranu nutno poznamenat, že se nejedná absint pro začátečníky. Paní Richardson je enigma, která nezkušeného pijáka, případně absintového začátečníka, nechá v rozpacích. Long drink na dlouhý večer, u něhož se velice snadno člověk přistihne, že nevydrží a srká další patro tohoto bylinkového bludiště.

Zobrazení: 587 | Vložen: 24 Únor 2021

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu