Zavřít

Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule

Cena nyní
3 990,-
Kolek
CZ vlajka
obrázek Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule

Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule

Žufánek Legendy 1918 40%

Nejsložitější a nejnáročnější likér, který kdy v Boršicích vytvořili. Navazuje je tradici založené slavným francouzským likérem, o který se pokoušela celá řada českých likérníků z počátku století a to nejčastěji pod názvy jako Benediktýnka, Klášterní likér, Klášterní tajemství či Benediktinka – Kneipův likér žaludkový.
Základem je destilát z 28 vzácných bylin a koření, ve kterém se vymaceroval šafrán z Nepálu. Likér je doslazen medem a rok zrál v dubovém sudu. Výsledkem je harmonický koncert bylin, šafránu a medu, který se nebude opakovat. Jde o jedinečnou archivní příležitost, která bude s přibývajícími léty nabírat na kráse a která vydrží bez problémů 100 let.

Landcraft – Kapitola 2 – Krambambule

Krambambule je druhou kapitolou projektu LEGENDY, za kterým stojí naše přední gastronomické osobnosti Roman Vaněk a Martin Žufánek. Jde o začátek nové netradiční knihy – tekuté knihy o historii českých destilátů a likérů, zkrátka nápojů v různých dobách u nás vyráběných.
Krambambuli mimo jiné tvoří višňový mošt, exotické koření, směs více než dvaceti domácích bylin a dubové sudy, ve kterých nápoj jeden rok dozrával. Historie výroby tohoto nápoje sahá až do šestnáctého století. Původně se vyráběla v Gdańsku, ale rozšířila se i k nám a byla populární po celé střední Evropě.


Recenze a hodnocení Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule

Více informací o inzerátu Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule, který je umístěn v kategorii Pálenky a byl vložen: 18 Březen 2023.
Tento inzerát byl hodnocen 69x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.

Základní informace o Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule
🧑 Jméno: Páv
🔎 Zobrazení: 17
📆 Vloženo: 18 Březen 2023
🔄 Aktualizováno: 18 Březen 2023
💰 Cena: 3 990,-
📝 Kategorie: Pálenky
🔗 Sdílejte:Facebook
Hodnocení:⭐⭐⭐⭐⭐
🏷️ Kolek:CZ vlajka

Často kladené otázky k Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule

❓ Je Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule investiční alkohol?

Ano, vzhledem k omezenému množství lahve Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule se může do jisté míry jednat o investiční alkohol. A skrze náš portál Alkobazar.cz si ji můžete zakoupit.

📈 Jaká je průměrná cena Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule?

Průměrná cena Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule je 3 990Kč. To je fér cena ne? Tak šup nakupovat, je to omezená nabídka!

🔎 Dá se Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule ještě někde koupit?

Vzhledem k tomu, že Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule je umístěn na webu Alkobazar.cz, tak se nepředpokládá, že se dá běžně koupit na českých eshopech.


Hledáte další pálenky?

Pokud hledáte další pálenky, tak jsme si pro vás připravili další filtr, který můžete použít.

Podívejte se na: Pálenky

Podívejte se na další inzeráty od Páv

Podívejte se i na další alkohol na prodej od uživatele Páv.

Nabízím k prodeji sběratelský kusKarel Gott Limited Art Edition 2019 – Bernard Bohemian Ale 0,75lCena za kus 299,-Osobně předám v Ostravě nebo po dohodě mohu i odeslat.
Karel Gott Limited Art Edition 2019 – Bernard Bohemian Ale
Nabízím posledního legionáře 12/12 – Karel VašátkoRum Heffron – sběratelská edice pouze 500 kusůOsobně předám v Ostravě nebo mohu i zaslat.
Rum HEFFRON – 12/12 – Karel Vašátko
Žufánek Legendy 1918 40%Nejsložitější a nejnáročnější likér, který kdy v Boršicích vytvořili. Navazuje je tradici založené slavným francouzským likérem, o který se pokoušela celá řada českých likérníků z počátku století a to nejčastěji pod názvy jako Benedikt
Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule
KTV Vémolice – limitovaná ediceNabízím limitovanou edici KTV Vemolice – Karlos Terminátor Vémolabylo vyrobeno pouze 2000 kusů, které jsou již dávno rozebrány.+ přidám KTV Vodka – svítící láhev – láhev má dole umístěné tlačítko které rozvléká láhev ve
KTV Vémolice – limitovaná edice + KTVODKA svítící láhev
Nabízím ze své sbírky staré láhve rumu AppletonAppleton Estate Signature Blend – 690,- Appleton Estate Reserve Blend 8 y.o. – 990,- Appleton Estate 21 y.o. vč. certifikátu – 2790,-Prodám i samostatněOsobně předám v Ostravě nebo zašlu dle dohody.
Appleton Estate Set – Old Style Bottle

Podívejte se na další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Žufánek – Legendy 1918 Kapitola 1a Legendy 2 – Krambambule

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu

nebo

alkohol v akci