Zavřít

Žufánek Lounge Bohemia 50% 0,5l L.E. - PRODÁNO

PRODÁNO
Prodáno za 5 900,-

Hodnocení
5/5 - (11 votes)
prodano Prodáno
Prodejce již nelze kontaktovat

PRODÁNO

ZAKOUPIT V ESHOPU
Alkohol.cz
Warehouse1.cz
Lihovarek.cz
Vicom-Vino.cz

obrázek Žufánek Lounge Bohemia 50% 0,5l L.E.

Žufánek Lounge Bohemia 50% 0,5l L.E.

Prodám jednu láhev tohoto tajemného a notně limitovaného destilátu od Martina Žufánka ve spolupráci s Pavlem Tvarohem. Dodání během ledna.

“ Tajemný destilát z tajemné kytky pro tajemného Pavla Tvaroha z londýnského baru Lounge Bohemia. Každou láhev polepil a očísloval svým stylem. Limitovaná edice ručně číslovaných 221 lahví. Pozor, jde o předprodej, láhve budeme fyzicky expedovat až v lednu 2022!

Pavel Tvaroh je tajemný stejně jako koktejly, které vymýšlí. Jsou jako nic jiného, co jste kdy pili. A nebo jedli. Ano, spousta jeho koktejlů se jí. Co je v tomto destilátu sami nevíme. Ta kytka pochází z Pavlovy londýnské zahrady. Etiketu vyrobil na místě z papírové izolepy na kterou otiskl razítko baru a fixou napsal číslo.

To je všechno. Víc nevíme. Ale takto to popisuje on.

„Před pár lety jsem vytvořil svůj vlastní alkohol, který se jmenoval Spirit of Lounge Bohemia, Lounge Bohemia Spirit. Je to infuze rostliny, která pochází z Jižní Ameriky, ale já jsem ji objevil v Praze na střeše Zemědělského muzea. Tehdy tohohle nápoje vzniklo minimální množství, přesněji 20 lahví o objemu 25 mililitrů a 20 stomililitrových, protože byly vytvořeny k roku 2020. Rozeslali jsme je do světa nebo darovali lidem a jim se to líbilo, jenže v objemu 25 mililitrů si toho opravdu moc nevychutnáte. Takže teď na Moravě spolu s Martinem Žufánkem pracujeme na tom, jak to udělat trochu jinak, abychom náš Spirit mohli přiblížit většímu množství lidí. Ale když říkám většímu, myslím tím nanejvýš 221 lahviček.” „


Více informací

Více informací o inzerátu Žufánek Lounge Bohemia 50% 0,5l L.E., který je umístěn v kategorii Prodáno a byl vložen: 1 Prosinec 2021.

Jméno: noname
Zobrazení: 1393
Vloženo: 1 Prosinec 2021
Cena: PRODÁNO
Kategorie: Prodáno
Sdílejte:Facebook

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty

Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Žufánek Lounge Bohemia 50% 0,5l L.E.

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu