Zavřít

Představujeme: SPIRITS ORIGINAL

Napsal: Wladass on 26 srpna, 2021
5/5 - (10 votes)

Máme tu další článek z kategorie Představujeme a dnes Vám představíme další eshop, který prodává alkohol.

Spiritsoriginal.cz

Kdo jsme

Jsme parta nadšenců z Ostravy, kteří milují cestování a objevování nových míst. Každý z nás navštívil zajímavá místa po celém světě, ze kterých si přivezl nespočet zážitků. Nejvíce nás na cestování baví poznávání místních kultur a objevování nových chutí. Proto jsme se začátkem roku 2019 rozhodli, že chutě z celého světa, alespoň toho tekutého, nabídneme všem. Dali jsme hlavy dohromady, myšlenka se stala skutečností a 1. 8. 2019 jsme otevřeli kamennou prodejnu prémiového alkoholu v centru Ostravy.

Po našem první výročí v říjnu 2020 jsme se rozhodli naše působení ve velkém rozšířit a spustili jsme e-shop, kde je k dispozici sedmkrát více lahví alkoholu, než je naše prodejna vůbec schopna pojmout. Stali jsme se tak největší alkotékou v Ostravě s nejširší nabídkou více než 2000 lahví alkoholu.

Naše vize tímto teprve začíná a naše portfolio a služby nadále rozšiřujeme. Jsme teprve na začátku putování a objevování světa chutí a jsme rádi, že s námi můžete objevovat originalitu v každé láhvi.

Prodejna

U nás si láhev alkoholu vybere každý. Naše kamenná prodejna se nachází v samém srdci Ostravy, naleznete zde více než 300 lahví prémiového alkoholu k okamžitému odběru. Společně jsme vybrali ty nejlepší chutě z celého světa. Zastavte se a poradíme vám s výběrem toho nejlepšího. Můžete ochutnat více než 60 vzorků rumů, věříme proto, že zakoupenou lahví se přesně strefíte do chuťových pohárků vás, či obdarovaného.

Naše rumové degustace

Pokud chcete proniknout do rumového světa chutí a dozvědět se více o rumu jako takovém, tak právě pro vás a vaše přátelé jsou jako stvořené naše řízené degustace pod vedením zkušeného ambasadora.

V ceně balíčku je zahrnuta 90 minutová prezentace profesionálního ambasadora, 6 degustačních vzorků rumů, hořké čokolády sloužící k neutralizaci chutí mezi jednotlivými vzorky, káva Nespresso nebo čaj KusmiTea dle výběru, brožurka s vypsanými degustačními vzorky s místem pro poznámky, stylová propiska a karafy s vodou. U degustace Ultra Premium a Exclusive navíc připravujeme welcome drink z rumu.

Pořádáme také firemní a soukromé akce

Pomůžeme vám připravit degustaci na míru dle vašich potřeb s kapacitou až 15 míst k sezení v prostorách naší prodejny v centru Ostravy. Zažijte neopakovatelný teambuilding s kolegy, či oslavu narozenin s vašimi přáteli. Kontaktujte nás pro individuální cenovou kalkulaci.

Objevte originalitu v každé láhvi na našem e-shopu www.spiritsoriginal.cz

Buďte první, kdo přidá komentář.

Jméno
Email
Váš komentář