Zavřít

Představujeme: Warehouse #1 – recenze, slevové kupóny a slevy

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Recenze Warehouse 1 je další článek z naší kategorie Představujeme a dnes tu máme jeden opravdu zajímavý kousek a tím je již zmíněný obchod s alkoholem Warehouse1.cz

Recenze Warehouse1.cz

Pro znalce i zapálené nováčky především do kvalitního rumu a whisky je tu obchod Warehouse #1. Místo, kde dobrému alkoholu opravdu rozumí a umí si vychutnat skleničku doušek po doušku.

Kamenný obchod a e-shop Warehouse1 založili dva přátelé. Jiří Rabel a Jakub Janeček už od roku 1993 stále aktivně vyhledávají výrobky prémiové kvality – jedinečné, inovativní nebo ty s dlouholetou tradicí v zemi původu. Takové destiláty se pijí ve chvílích výjimečných, stejně jako v těch krásně obyčejných. A v obchodě s bájnou kořalkou jsou si toho vědomi.

Vášeň provoněná rumem

Za výběrem sortimentu v tomto obchodě s destiláty ale nestojí pouze tito dva pánové. Obchod spolupracuje také s ambasadory jednotlivých značek.

Kategorie rumu je tak rozmanitá, že si v ní každý najde svého favorita. A cesta je krásná a dlouhá. Já už svého našel a rád vám pomůžu najít toho vašeho.“

Lukáš Hanzl, Diplomático Ambassador

Můžete si tak být jisti, že během výběru se vám dostane těch nejlepších rad. V kamenné prodejně nebo až budete vybírat z pohodlí domova na e-shopu, případně listovat časopisem W#1. Při procházení produktů narazíte na ty nejlepší rumy, giny, láhve vodky, ginu i pálenky typické pro vzdálenější kouty země.

Kamenná prodejna v Karlíně

Pokaždé, když přijdete do prodejny v pražském Karlíně, máte možnost objevit něco nového. V prodejně Warehouse1 najdete rumy, clairiny, whisky, bourbony, koňaky, tequily, sotoly, vodky, giny, ovocné destiláty a další kořalky. Koupit můžete i láhev pravého Champagne, šumivá vína nebo přírodní vína, která se vyrábí zcela bez použití chemikálií.

A ke skleničce patří i doutník. Proto si zde můžete koupit světové značky doutníků, které jsou uchovávány v moderním walk-in humidoru. Ten dokáže udržovat ideální vlhkost a teplotu.

E-shop warehouse1.cz

Pokud si nemůžete dopřát procházku a malou ochutnávku v karlínské prodejně, usaďte se doma a vybírejte z široké nabídky na e-shopu. Jako autorizovaný importér se Warehouse1 zaručuje za původ všech doručených lahví. A po celé ČR doručuje nejpozději do 3 dnů od objednávky.

Warehouse1.cz slevy

Warehouse1.cz
Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč u Warehouse1.cz Show Less
Warehouse1
Warehouse1
Akční slevy na alkohol u Warehouse1
Akční slevy na alkohol u Warehouse1 Show Less

V případě, že se vám slevy nehodí, tak se podívejte na slevové kupóny na alkohol i od jiných eshopů.

Jak Warehouse1 balí objednávky?

S eshopem Warehouse1 jsem dlouhodobě spokojen a tak bych Vám rád ukázal v této recenzi i to, jakým způsobem balí objednávky.

Níže v galerii naleznete obrázky toho, jak balí balíčky tento eshop.

Na tomto eshopu jsem si objednal už desítky lahví a nikdy nebyl žádný problém se stavem ve kterém balíčky a lahve dorazily. Vždy bylo vše naprosto v pořádku.

Za mě tedy Warehouse 1 rád doporučím i Vám.

Objednávka z eshopu Warehouse 1

Takže určitě mrkněte na jejich sortiment, mají tam i investiční alkohol.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.