Zavřít

Všechny inzeráty od uživatele: JenZen

Klasická záležitost. Skvělá a luxusní míchaná skotská whisky vyráběna z více než 40 nejlepších jednosladových whisky. Prostě mňam.
Chivas Regal 12y 0,7l 40%
Už jenom jedna jediná u nás doma z těch červených, nejzajímavějších a nejžádanějších, prostě těch, kterých bylo nejméně. Ano, je to limitka od Martina Žufánka, hlavní ingrediencí jsou květy z rostliny ylang-ylang. Už se v této podobě nikdy nebude opakovat!
OMY GYYN – červená láhev
Dávno vyprodaná limitka, finišovaná v sudu po pinotu a plněná pro olomoucký bar Black Stuff. Snad nejlepší, co v rámci těchto edic zatím bylo k ochutnání.
GOLD COCK 2008 Pinot Noir Finish
Mnozí z vás zřejmě nebudou znát. Edice byla vyrobena v omezeném množství pro privátní klientelu. Nikdy nešla do prodeje. Box je opravdu luxusní a z krásného materiálu, má dva šuplíčky, kromě láhve obsahuje i pytlík s bylinkami, které se používají pro výrobu Becherovky a pr
Luxusní privátní edice Becherovka Unfiltered
Královský klenot s vysokým obsahem alkoholu. Určitě vyšším, než jsme u Beefeateru zvyklí, a kromě tradičních přísad v něm najdete navíc ještě svěže natrpklé tóny grepu. Výsledek je zemitější, hutnější, s výraznými tóny jalovce. U NÁS UŽ MÁLO DOSTUPNÁ NEBO CELKE
Beefeater Crown Jewel Gin 1l 50%
Neověřený účet
Uživatel nemá žádné hodnocení
0
0 hodnocení
JenZen
JenZen
5 inzerátů vloženo
Na Alkobazaru od Únor 2021
Dodání
Schopnost reagovat
Přívětivost