Zavřít

Rumové předplatné Klubu degustátorů

Článek napsal: Wladass | Publikováno 1 července, 2021 | Aktualizováno: 26 července, 2021 | Publikováno v kategorii: Doporučujeme, Rum

Přemýšleli jste někdy o vhodném dárku pro milovníka rumů? Dnes pro Vás máme jeden tip. Pořiďte mu rumové předplatné Klubu degustátorů od Alkohol.cz

Podívejte se i na whisky předplatné Klubu degustátorů.

Rumové předplatné Klubu degustátorů

Pokud chcete někomu, nebo i sobě, dopřát nevšední zážitek z doposud nepoznaných rumů, tak právě toto předplatné je určeno právě pro Vás, nebo pro obdarovaného.

Každý měsíc se můžete těšit na degustační sadu rumů, které obsahuje prémiové, limitované a jinak zajímavé rumy.

Rumové předplatné na 1 měsíc

Rumové předplatné na 1 měsíc obsahuje jednu zásilku degustačních rumů. Vhodné pro začínajícího rumaře a nebo někoho, kdo k rumům ještě nemá takový vztah. Společně s rumy dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

Rumové předplatné na 3 měsíce

Součástí tohoto balíčku je pravidelný tříměsíční přísun kvalitních rumů. Každý měsíc dojde k dodání tří rumů v degustačním objemu 0,04 l –což je ideální objem na degustaci. Dohromady tedy 9 parádních kousků. Společně s rumy dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

Rumové předplatné na 6 měsíců

Rumový balíček pro náročnější degustátory. Součástí tohoto balíčku je pravidelný tříměsíční přísun kvalitních rumů. Každý měsíc dojde k dodání tří rumů v degustačním objemu 0,04 l –což je ideální objem na degustaci. Dohromady tedy 18 parádních kousků. Společně s rumy dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

Rumové předplatné na 12 měsíců

Rumový balíček pro ty nejnáročnější. Součástí tohoto balíčku je pravidelný tříměsíční přísun kvalitních rumů. Každý měsíc dojde k dodání tří rumů v degustačním objemu 0,04 l –což je ideální objem na degustaci. Dohromady tedy 36 parádních kousků. Společně s rumy dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

 

Buďte první, kdo přidá komentář.

Jméno
Email
Váš komentář