Zavřít

Spirits Club – Degustačka #2

Článek napsal: Wladass | Publikováno 15 července, 2021 | Aktualizováno: 26 července, 2021 | Publikováno v kategorii: Doporučujeme
5/5 - (1 vote)

Není to tak dávno, kdy jsme vám představovali Spirits Club poprvé a máme tu od nich další zajímavou akci. Již v pořadí druhá degustačka se uskuteční 13.8.2021 a to na Smíchovské náplavce.

Co je to Spiris Club?

Jsme spolek milovníků rumu. Pořádáme setkání, kde ochutnáváme převážně prémiové, nebo již vyprodané a nedostupné rumy. Cílem našich akcí není zisk, ale právě možnost společně zajímavé rumy ochutnat, popovídat si, poznat nové lidi se stejným zájmem a užít si zábavu. Na našem webu spiritsclub.cz vždy naleznete informace k nadcházející akci.

Po první a opravdu velmi vydařené degustaci, která skončila až v půl páté ráno😆, je tu slibované druhé kolo. Ochutnávat se bude to samé, jako na první degustačce. Akce se už nebude opakovat, na příště si připravíme nové lahve. 

Rádi bychom vás pozvali na Degustačku #2, která proběhne dne 13.8.2021 od 18:00 v HOAX PUB na Smíchovské náplavce.

HOAX PUB na Smíchovské náplavce

Ochutnáme celkem 6 rumů, z toho 5 prémiových a jeden jakou součást signature drinku.

Kdo akci povede

Degustaci povede odborník na rumy a barman Alan Brázda. Jako barman působí už více než 16 let a rumy jsou jeho velkou vášní.

Kromě všech pěti vzorků rumů, které budeme na akci ochutnávat, nám Alan nakonec připraví svůj signature drink Dandelion Fashioned 1703, se kterým se v roce 2017 účastnil finále Rumfestu.

Alan začne krátkým seznámením s historií a výrobou rumů a následovat bude podání jednotlivých vzorků, vždy s představením výrobce a informacemi o konkrétním rumu.

Každý rum bude možno párovat s výběrovou čokoládou a účastníci degustace budou mít k dispozici karafu s čerstvou vodou na zapití mezi podáním jednotlivých vzorků.

Program akce a degustačné

Akci nikdo nesponzoruje, není pod záštitou žádného výrobce ani distributora. Jedná se čistě o soukromou degustaci spolku Spirits Club v přátelském duchu 🙂

Program:

  • obecná přednáška o historii rumů a jejich výrobě
  • podání pěti vzorků rumů (0,02 l/vzorek): Mount gay Master Select 1703, Dictador Capitulo Uno 1996 Sherry Cask, Kirk and Sweeney XO Cask Strength No.1 65,5%, DON PAPA RARE CASK, 50,5%, A.H.Riise Platinum Reserve
  • podrobné informace o jednotlivých podávaných vzorcích rumů
  • výběrová čokoláda pro párování s rumy
  • „bezedná“ karafa čerstvé vody
  • signature drink Dandelion Fashioned 1703 namíchaný z rumu Mount Gay Black Barrel
  • malé občerstvení podávané po posledním vzorku rumu
  • závěrečné dopíjení, posezení a sdílení zážitků z ochutnávky

Degustačné 1650 Kč

Degustačné pro jednu osobu

Budeme ochutnávat rumy v celkové hodnotě okolo 30 000 Kč za 6 lahví. Jak je možné, že degustačné je jen 1 650 Kč, včetně přednášky a občerstvení? Odpověď nemůže být jednodušší – jsme spolek milovníků rumů a chceme jen ochutnat. Na akci se sejdeme, popijeme a náš spolek na ní nic nevydělá. Prostě to děláme pro potěšení. Nezvyklé? Ano, ale jednoduše je to tak.

Jediným naším cílem je uspořádat skvělou akci a moci sejít se zase brzy znovu 🙂

Jeden háček to ale přeci jen má – máme od každého rumu jen jednu lahev a aby bylo možno ochutnat i víckrát, než jednou, může nás být jen omezený počet a na akci se dostanou jen ti, kdo se přihlásí mezi prvními.

Termín a adresa akce

Termín: 13.8.2021 od 18:00

Místo: Vnitřní prostory HOAX PUB na Smíchovské náplavce v Praze – Hořejší nábřeží 5, Smíchovská náplavka, 15000 Praha 5 – Kobka č. 13/14.

Přihlásit se na Degustačku můžete:

Buďte první, kdo přidá komentář.

Jméno
Email
Váš komentář