Zavřít

Spirits Club – Degustačka #2

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Není to tak dávno, kdy jsme vám představovali Spirits Club poprvé a máme tu od nich další zajímavou akci. Již v pořadí druhá degustačka se uskuteční 13.8.2021 a to na Smíchovské náplavce.

Co je to Spiris Club?

Jsme spolek milovníků rumu. Pořádáme setkání, kde ochutnáváme převážně prémiové, nebo již vyprodané a nedostupné rumy. Cílem našich akcí není zisk, ale právě možnost společně zajímavé rumy ochutnat, popovídat si, poznat nové lidi se stejným zájmem a užít si zábavu. Na našem webu spiritsclub.cz vždy naleznete informace k nadcházející akci.

Po první a opravdu velmi vydařené degustaci, která skončila až v půl páté ráno?, je tu slibované druhé kolo. Ochutnávat se bude to samé, jako na první degustačce. Akce se už nebude opakovat, na příště si připravíme nové lahve. 

Rádi bychom vás pozvali na Degustačku #2, která proběhne dne 13.8.2021 od 18:00 v HOAX PUB na Smíchovské náplavce.

HOAX PUB na Smíchovské náplavce

Ochutnáme celkem 6 rumů, z toho 5 prémiových a jeden jakou součást signature drinku.

Kdo akci povede

Degustaci povede odborník na rumy a barman Alan Brázda. Jako barman působí už více než 16 let a rumy jsou jeho velkou vášní.

Kromě všech pěti vzorků rumů, které budeme na akci ochutnávat, nám Alan nakonec připraví svůj signature drink Dandelion Fashioned 1703, se kterým se v roce 2017 účastnil finále Rumfestu.

Alan začne krátkým seznámením s historií a výrobou rumů a následovat bude podání jednotlivých vzorků, vždy s představením výrobce a informacemi o konkrétním rumu.

Každý rum bude možno párovat s výběrovou čokoládou a účastníci degustace budou mít k dispozici karafu s čerstvou vodou na zapití mezi podáním jednotlivých vzorků.

Program akce a degustačné

Akci nikdo nesponzoruje, není pod záštitou žádného výrobce ani distributora. Jedná se čistě o soukromou degustaci spolku Spirits Club v přátelském duchu 🙂

Program:

  • obecná přednáška o historii rumů a jejich výrobě
  • podání pěti vzorků rumů (0,02 l/vzorek): Mount gay Master Select 1703, Dictador Capitulo Uno 1996 Sherry Cask, Kirk and Sweeney XO Cask Strength No.1 65,5%, DON PAPA RARE CASK, 50,5%, A.H.Riise Platinum Reserve
  • podrobné informace o jednotlivých podávaných vzorcích rumů
  • výběrová čokoláda pro párování s rumy
  • „bezedná“ karafa čerstvé vody
  • signature drink Dandelion Fashioned 1703 namíchaný z rumu Mount Gay Black Barrel
  • malé občerstvení podávané po posledním vzorku rumu
  • závěrečné dopíjení, posezení a sdílení zážitků z ochutnávky

Degustačné 1650 Kč

Degustačné pro jednu osobu

Budeme ochutnávat rumy v celkové hodnotě okolo 30 000 Kč za 6 lahví. Jak je možné, že degustačné je jen 1 650 Kč, včetně přednášky a občerstvení? Odpověď nemůže být jednodušší – jsme spolek milovníků rumů a chceme jen ochutnat. Na akci se sejdeme, popijeme a náš spolek na ní nic nevydělá. Prostě to děláme pro potěšení. Nezvyklé? Ano, ale jednoduše je to tak.

Jediným naším cílem je uspořádat skvělou akci a moci sejít se zase brzy znovu 🙂

Jeden háček to ale přeci jen má – máme od každého rumu jen jednu lahev a aby bylo možno ochutnat i víckrát, než jednou, může nás být jen omezený počet a na akci se dostanou jen ti, kdo se přihlásí mezi prvními.

Termín a adresa akce

Termín: 13.8.2021 od 18:00

Místo: Vnitřní prostory HOAX PUB na Smíchovské náplavce v Praze – Hořejší nábřeží 5, Smíchovská náplavka, 15000 Praha 5 – Kobka č. 13/14.

Přihlásit se na Degustačku můžete:

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.