Zavřít

Všechny inzeráty od uživatele: Dag

Prodám láhev rumu Plantation Extreme NO. 4 Guyana. Extrémně vzácná limitovaná edice, prodávaná jen v Belgii. Vyrobeno pouze 488Kusů. Rok destilace 1993. Doba zrání 27 let. Vyhledávaná investiční lahev. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání.
Plantation Extreme NO. 4 Guyana rum (Belgie)
Prodám láhev rumu Plantation Extreme NO. 4 St. Lucia. Extrémně vzácná limitovaná edice, prodávaná pouze v Anglii. Vyrobeno pouze 544Kusů. Rok destilace 2007. Vyhledávaná investiční lahev. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání.
Plantation Extreme NO. 4 St. Lucia (Anglie) rum
Prodám láhev rumu Don Papa Rare Cask včetně tuby. Sběratelská edice, nedá se běžně sehnat. 2. plnění rok 2018. Foto autentické. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání.
Don Papa Rare Cask rum
Sladší rumový likér od Diplomatica, který se již několik let nevyrábí a nedá sehnat. Je tedy sběratelskou záležitostí a vhodná láhev jako investice a doplnění sbírky této značky. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání.
Rum Diplomatico LIQUEUR DE RHUM
Rum Diplomatico Rezerva, původní starý typ lahve. Dnes již sběratelská záležitost, která se už nedá běžně léta sehnat. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání.
Rum DIPLOMATICO RESERVA
Prodám reklamní plechovou ceduli Rum Diplomatico Reserva Exclusiva. Rozměr 260x205mm. Nová nepoškozená - silnější plech. Ideální doplněk k Vaší sbírce Diplomatico rumů. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání.
Rum Diplomatico Plechová Tabule
Prodám lahev rumu Don Papa Sherry Cask. Lahev bez tuby. Foto je konkrétní nabízené lahve. Možnost osobního odběru Brno a Znojmo, nebo zaslání. email: [email protected]
Don Papa Sherry Cask rum
Ověřený účet
Přispěl na Alkobazar.cz
5
4 hodnocení
Dag
Dag
7 inzerátů vloženo
Členem od Listopad 2020
Dodání
Schopnost reagovat
Přívětivost


Dag 4 hodnocení

5 od Jan ŠIPOŠ
 23 dní zpátky
Dodavatele doporučuji, korektní jednání, rychlá odezva a dodání zboží. Jan
5 od WalkeeWalkee
 187 dní zpátky
Vše v naprostém pořádku. Doporučuji.
5 od ToMoT
 270 dní zpátky
Rychlé jednání i doručení. Doporučuji!
Zobrazit všechna hodnocení