Zavřít
Napsal: Wladass on 20 listopadu, 2020

Tradiční metody výroby a charakteristické rysy svého původu odráží propracovanou a delikátní chuť jedinečné japonské sladové whisky, půvabnou vůni a skvělý zážitek. Dámy a pánové, dary přírody byly proměněny do whisky nejlepší jakosti…Suntory Yamazaki whisky; nejpopulárnější sladová whisky Japonska.

Celý článek
Napsal: Wladass on 20 listopadu, 2020

Existují celkem 4 druhy whisky, s nimiž je potřeba se seznámit.

Celý článek
Napsal: Wladass on 20 listopadu, 2020

Whisky jako v pravdě ušlechtilý nápoj vznikl pro požitek lidí před více jak 500 lety. Whisky je nápoj, který provázejí legendy i strohá obchodní data z dávných dob.

Celý článek
Napsal: Wladass on 19 listopadu, 2020

Nejvíce historických informací je o whisky Skotské. Přestože se Irové se Skoty přou o to, kdo vynalezl výrobu whisky, ale z hlediska historických faktů je nejvíce informací o whisky skotské. Na americký kontinent do USA a Kanady pronikla whisky se Skoty a Iry. Proto se v historii budu nejdříve věnovat právě Skotské whisky.

Celý článek
Napsal: Wladass on 13 listopadu, 2020

Úvod

Přestože se absint těší vzrůstající popularitě, je s jeho historií, výrobou a konzumací spojeno spoustu mýtů, legend a nedorozumění. V tomto článku bych některé z nich rád uvedl na pravou míru a zároveň rozšířil povědomí a absintu jako takovém.

Celý článek

U nás nemusíte s prodejem čekat 5 let. U nás můžete prodávat ihned a ZDARMA!