Zavřít
Napsal: Wladass on 20 dubna, 2021

Naše sekce Představujeme se dnešním článkem rozšiřuje o další zajímavý projekt. Tentokrát se zaměříme na recenze na doutníky. Protože jak všichni víme, tak ke kvalitnímu alkoholu patří i kvalitní doutník.

Celý článek
Napsal: Wladass on 14 dubna, 2021

K vychutnání kvalitního pití odjakživa patřilo i dobré jídlo.

To, co jíte před požitím alkoholu, může mít obrovský dopad na to, jak se cítíte na konci noci – a následující ráno.

Celý článek
Napsal: Wladass on 13 dubna, 2021

Whisky je rozmanitá a na světě existuje mnoho druhů, stylů a chutí. Vybrat si a zjistit, která vám nejvíce chutná, může být stresující a taky hodně drahá zábava.

S objevováním světa whisky vám od března pomůže virtuální whisky klub Whisky&You. Jak říká jeden ze zakladatelů klubu a garant projektu Václav Rout, “Naše mise je polidštit whisky a zpřístupnit ji všem. Bez předsudků, snobství a formou, které bude rozumět každý”.

Celý článek
Napsal: Wladass on 13 dubna, 2021

I když jsme vám v jednom z předchozích článků radili Jak správně skladovat alkohol v domácnosti, tak se zajisté najdou tací kteří se svými lahvemi chtějí pochlubit. V dnešním článku si ukážeme některé pěkné stojany na víno. Je to další ze série článků, které mají za úkol ukázat možnosti archivace a uchovávání alkoholu v domácnosti. Předešlý článek na toto téma se jmenoval: Vitríny na alkohol

Celý článek
Napsal: Wladass on 3 dubna, 2021

I když jsme vám v jednom z předchozích článků radili Jak správně skladovat alkohol v domácnosti, tak se zajisté najdou tací kteří se svými lahvemi chtějí pochlubit. V dnešním článku si ukážeme některé pěkné vitríny na alkohol.

Celý článek