Zavřít

Všechny inzeráty od uživatele: Honza

Už několik let nedostupný Jameson ve verzi Crested Ten.Předání ideálně v okolí Hodonína, Brna nebo Vyškova, případně poštou.
Jameson Crested Ten
Nabizím láhev Gold Cock, která je už běžně k nesehnání.Číslo láhve je 246/348Láhev je v perfektním stavu a ještě pořád zabalená ve folii.
Gold Cock 1992 Slivovitz finish
Limitovaná edice české whisky Gold Cock vydaná pro olomoucký Black Stuff.Láhev číslo 148/265.Předání ideálně v Brně, Hodoníně, Vyškově nebo okolí. Neni problém ale poslat i Poštou.
Gold Cock 2008 Pinot Noir for Black Stuff
Sháním prázdnou láhev od whisky Nc'nean, na batchi nezáleží. Pokud by k tomu byla i tuba, tak ještě lépe. Pokud by vám jedna přebývala, tak dejte vědět společně s požadovanou cenou. :)
Nc’nean whisky prázdná láhev ideálně i s tubou
Legendární japonská whisky s udáním stáří, která se již několik let nevyrábí. Láhev má český kolek.Předání ideálně v Brně, jinak po domluvě Poštou/Zásilkovnou.
Nikka Yoichi 12
Ročníkové Diplomatico s českým kolkem. Krabička je na přední straně trochu promáčklá, viz foto. Ideálně předání v Brně, jinak po domluvě Poštou/Zásilkovnou.
Diplomatico Single Vintage 2002
Limitovaná edice ročníkového vydání 2012 ginu Monkey 47 z Německého Schwarzwaldu. Láhev má český kolek.Osobní předání v Brně nebo Uherském Hradišti, jinak Poštou/Zásilkovnou.
Monkey 47 Distillers Cut 2012
Ověřený účet
Přispěl na Alkobazar.cz
5
1 hodnocení
Honza
Honza
7 inzerátů vloženo
Členem od Říjen 2020
Dodání
Schopnost reagovat
Přívětivost


Honza 1 hodnocení

5 od JorgeJorge
 242 dní zpátky
Příjemný a trpělivý prodejce, bleskové dodání skvěle zabalených láhví. Všem vřele dop... číst víceoručuji :)
Zobrazit všechna hodnocení