Brandy Praděd XO 40% 0,5l

0 hodnocení
7 inzerátů vloženo
Na Alkobazaru od Červenec 2024 Přispěl na provoz webu
Žádné hodnocení
| Alkohol.cz | |
| Warehouse1.cz |
Brandy Praděd XO 40% 0,5l
Tato brandy z Arménie je vynikajícím příkladem řemeslného mistrovství a elegance. Symbolizuje spojení tradice s moderností a nabízí nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové buňky.
Brandy Praděd je vyrobena z vinných destilátů, jejichž minimální doba zrání je 8 let, uložených v speciálních sudech z černého karabašského dubu. Má krásnou tmavě jantarovou barvu. Chuti dominují výrazné podtóny zralých švestek a čokolády.
Závod Proshyan je předním výrobcem brandy v Arménii, známým pro svou vysokou kvalitu a tradiční výrobní metody. Nachází se v oblasti Araratu a je známý svým dědictvím a kvalitou brandy. Dodáváno v krásném tubusu, který je zdoben obrázky starodávných arménských krojů. Je možné poslat přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu.
Recenze a hodnocení Brandy Praděd XO 40% 0,5l
Více informací o inzerátu Brandy Praděd XO 40% 0,5l, který je umístěn v kategorii Destiláty a byl vložen: 21 Srpen 2024.
Tento inzerát byl hodnocen 69x a jeho průměrné hodnocení je 5/5.
| Základní informace o Brandy Praděd XO 40% 0,5l | |
|---|---|
| 🧑 Jméno: | Miroslav |
| 🔎 Zobrazení: | 234 |
| 📆 Vloženo: | 21 Srpen 2024 |
| 🔄 Aktualizováno: | 21 Srpen 2024 |
| 💰 Cena: | 600,- |
| 📝 Kategorie: | Destiláty |
| 🔗 Sdílejte: | |
| ⭐ Hodnocení: | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| 🏷️ Kolek: | ![]() |
Často kladené otázky k Brandy Praděd XO 40% 0,5l
❓ Je Brandy Praděd XO 40% 0,5l investiční alkohol?
Ano, vzhledem k omezenému množství lahve Brandy Praděd XO 40% 0,5l se může do jisté míry jednat o investiční alkohol. A skrze náš portál Alkobazar.cz si ji můžete zakoupit.
📈 Jaká je průměrná cena Brandy Praděd XO 40% 0,5l?
Průměrná cena Brandy Praděd XO 40% 0,5l je 600Kč. To je fér cena ne? Tak šup nakupovat, je to omezená nabídka!
🔎 Dá se Brandy Praděd XO 40% 0,5l ještě někde koupit?
Vzhledem k tomu, že Brandy Praděd XO 40% 0,5l je umístěn na webu Alkobazar.cz, tak se nepředpokládá, že se dá běžně koupit na českých eshopech.
Hledáte další destiláty?
Pokud hledáte další destiláty, tak jsme si pro vás připravili další filtr, který můžete použít.
Podívejte se na:
Destiláty
Podívejte se na další inzeráty od Miroslav
Podívejte se i na další alkohol na prodej od uživatele Miroslav.
Podívejte se na další alkohol na prodej
Podívejte se i na další alkohol na prodej.
Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.
