Zavřít

Zufanek Abstinenthe

obrázek Zufanek Abstinenthe

Zufanek Abstinenthe

Nabizim raritni lahev absinthu, vyrobeno pouze 30ks.
Lahev je podepsana M. Zufankem a L. Kainarem.
Pouze osobni predani Praha.

30 let výročí svobody, 30 let svobodného skautingu a jen 30 lahví Abstinenthe od nekorunovaného krále českých lihovarníků Matina Žufánka. Absinth Absitenthe vznikl jako unikátní edice k oslavám na Velkém plese v Obecním domě v Praze.
“Skautský“ absinth je výjimečný nejen limitovaným počtem lahví, ale také tóny mandlí, které Martin Žufánek do jeho chuti zakomponoval.
PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Martin Žufánek o srdcovém Abstinenthu:
“Recepturu ABSTINENTHU jsem měl už delší dobu v hlavě, čekal jsem však na ten perfektní okamžik. Chtěl jsem opravdu něco, co by bylo nejen mojí srdcovou záležitostí, ale také přispělo na dobrou věc,” řekl Martin Žufánek, proč si vybral právě Velký skautský ples, pro který je tato edice vytvořená. “Počet lahví jsem vytvořil právě k symbolické třicítce,“ dodává Žufánek, který do jedinečné receptury absintu zakomponoval nevšední chuť mandlí.
Proč je Abstinenthe součástí tzv. Svojsíkova snu?
Welcome to Prague. Welcome to Czechoslovakia. Asi takto mohl začít Antonín Benjamín Svojsík (zakladatel českého junáctví) zahajovací ceremoniál čtvrtého světového skautského jamboree, které se mělo v roce 1933 konat v Praze. Byl to Svojsíkův velký sen — chtěl dostat do stověžaté Prahy šedesát tisíc mladých lidí z celého světa.
Zájem mělo Československo, Spojené státy Americké, Nizozemí, Maďarsko a Austrálie. A i když je to k nevíře, Praha byla jasným favoritem. Nikdo nepochyboval o tom, že volbu vyhraje. Jenže, vše bylo nakonec úplně jinak. Svaz nedostal včas potřebnou státní záruku a nemohl tak jamboree pořádat. Svojsíkův sen se rozplynul.
Projekt Svojsíkův sen se pokouší, aby se 27. Světové skautské jamboree 2031 uskutečnilo v České republice. A Abstinenthe je jedinečný absinth vytvořený Martinem Žufánkem, který má pomoci ke splnění Svojsíkova snu.

Další alkohol na prodej

Podívejte se i na další alkohol na prodej. Využít můžete i hledání v kategorii aukce alkoholu, investiční alkohol, alkohol na prodej.

Vyhledat další

Zufanek Abstinenthe

na prodej na webu Alkobazar.cz
Nechcete kupovat celou lahev? Podívejte se na

miniatury alkoholu