Zavřít
Alkobazar navštíví měsíčně 30 tisíc návštěvníků. Máte zájem o spolupráci? Tak nás kontaktujte.

Všechny inzeráty v Vyměním:


V této kategorii se nacházejí pouze inzeráty na výměnu. Uveďte vždy jakou láhev chcete vyměnit a za jakou. Kontaktovat uživatele můžete po registraci, která je zcela zdarma.

OW

Vyměním
Dobrý den, mám Gold Wellku a hledám někoho na výměnu za Old Cocka. Jako bonus přidám vzoreček Godl Wellky ze Svachovky. Účtenku mám mohu přidat pro kontrolu. Neprodám a ne, neptejte se mě na to prosím. Možná pouze výměna!
OW

OMY GYYN

Vyměním
Nabízím na výměnu OMY GYYN z roku 2020 tyrkysový a také červený. Lahve jsou s CZ kolkem, neotevřené, nepoškozené. Skladovány na stojato a ve tmě. Osobní předání Brno, Pardubice, Olomouc, Vsetín. OMFG 19, 20 a 21 nechci. Děkuji za nabídky.
OMY GYYN
Nabízím na výměnu gold well i old cock za jiný cz investiční alko. Ideálně cz whisky nebo lahve od zufanka, starsi absinty, stranger, oskerusovice. Dubied 20 a giny ne. Nebo Hammerhead, starsi Gold cock Jelínek, svachovka, apod možno i s mým doplatkem.
Výměna old cock a Gold well za jiné
Vyměním Žufánek OMFG 2021, originál český kolek, top stav ještě zabalený v Žufánkově krabici za OMFG 2020.
VÝMĚNA OMFG 2021 za OMFG 2020
Přecházím ze segmentu ginu do jiného, a tak nabízím k výměně za jiný investiční alkohol, nejlépe cz destilerka. Nabízím 2 lahve omfg 21 ve 100% stavu. Vyměním za jinou zajimavou láhev ideálně whisky, absinth, ne gin. Napr. Zufanek, landcratf, Gold cock, svach.
Vyměním 2x omfg 21 za jiný alkohol
Vyměním za verzi od Gold Cock.
Gold well výměna

OMFG 2021

Vyměním
Vymenim omfg 2021 za nektery ze starsich (doplatek dle konkretniho rocniku) , nabidnete. Samozrejme cesky kolek. Osobni predani Praha
OMFG 2021
Mám tu navíc vzorek Gold Well a rád bych vyměnil za vzorek Old Cock.
Vzorek 0,02 ml Old Cock za vzorek Gold Well

OMFG 2021

Vyměním
Ahoj, mám OMFG 2021 a chtěl bych vyměnit za cokoliv jineho v podobné hodnotě (cca 2500 Kč). Za případně nabídky předem děkuji.
OMFG 2021
Vyměním láhev Midleton Very Rare 2017 ve starém designu i s krabicí za Midleton Very Rare 2020. Jiné láhve nemá cenu nabízet, děkuji
Midleton Very Rare 2017(Old bottle) za Midleton VR 2020