Zavřít

Kamasutra alkohol

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Že Vám slovní spojení kamasutra a alkohol nejde moc dohromay? I když možná ano? 🙂 V dnešním článku Vám představíme výrobky od společnosti Kamasutra a jsou to právě alkoholické nápoje.

Značka Kamasutra

K dispozici v odrůdách Oriental Vodka, Ginseng & Vodka a Ginseng & Passionfruit, lihoviny Kamasutra jsou naplněny zázvorem, ženšenem a směsí exotických bylin a lze si je vychutnat čisté, s ledem nebo jako mixér. Kamasutra je balena v láhvi z vytvarovaného skla, která evokuje postavu Rati, hinduistické bohyně vášně.

Kamasutra alkohol

Na českých eshopech se Kamasutra prodává v několika provedeních. Níže naleznete několik druhů alkoholu od této značky.

KAMASUTRA 25% 0,5L

Kamasutra vděčí za svou exotickou chuť složkám ze ženšenového kořene, který se používal na čínském císařském dvoře jako afrodisiakum před více než 200 lety.
Kamasutra se prodává ve skleněné láhvi, která znázorňuje postavu Rati, hindské bohyně vášně.

KAMASUTRA ORIENTAL VODKA 40% 0,5L

Kamasutra Oriental vodka se prodává ve skleněné láhvi, která znázorňuje postavu Rati, hindské bohyně vášně. Je dochucená ženšen pravý.

KAMASUTRA ŽEN-ŠEN & PASSION FRUIT 25% 0,5L

Kamasutra Oriental vodka se prodává ve skleněné láhvi, která znázorňuje postavu Rati, hindské bohyně vášně. Je dochucená ženšen pravý.

Kamasutra alkohol je neobvyklý nejen kvůli svému názvu, ale i dík lahvím, ve kterých se prodává. Rozhodně je to zajímavý druh a myslím si, že může být i vhodným dárkem.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.