Zavřít

Monkey 47 Gin recenze

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Kdykoli Sidney Frank přináší nový produkt, je to významné – koneckonců, je to stejná společnost, která udělala z vodky Gray Goose senzaci, kterou je. A pomohla i nadále dělat Jaegermeister stejným způsobem.

Podle standardů Sidneyho Franka je Monkey 47 podivínským výběrem. Tento temný německý gin je – Schwarzwald Dry Gin a je vyrobený z čistého melasového základního alkoholu s botanickou směsí, která obsahuje mnoho místních německých prvků, které jsou většině spotřebitelům zcela cizí.

S tolika giny na trhu, řemeslnými a komerčně vyráběnými, co přimělo Sidneyho Franka, aby si vybral tento?

Monkey 47 Gin ve skutečnosti dostává své jméno podle skutečnosti, že používá neuvěřitelných 47 rostlin, ne proto, že je obsahuje 47% alkoholu. Od prvního čichání je jasné, že se výrazně liší od ostatních ginů na trhu. Jalovec může být často cítit jako borovice a v tomto případě je podporován tolika různými vždyzelenými tóny, že voní jako destilát z hustého lesa.

K dispozici je také hluboká citronová citrusová nota, ale je to spíš jako citronový balzám nebo citronová myrta, než skutečný citron. Kromě borovice a citronu je zde květinová heřmánková nota, která také zní mírně hořce. To vše završuje brusinka, která chutná kyseleji a hořčeji, než-li sladce. Je těžké říci, že nos Monkey 47 je lákavý, ale děje se toho obrovské množství a je to hodně složité.

Chuť Monkey 47 Gin je měkčí, než bychom čekali s lehkými citrusy a borovicemi, ale je to jen krátký odklad, než zasáhne naprostá síla tohoto ginu. Midpalate je bombastická symfonie chuti s dvanácti různými odstíny borovice, mechu, břízy, šalvěje, kardamonu, citrónového balzámu, rajských zrn, černého pepře, bílého pepře, zázvoru, kyselého brusinky a špetky feferonek. Je to toho příliš mnoho a zanechává ve vás pocit, jako by vás jedle praštila po tváři.

Na konci patra začnou být věci extrémně pikantní spolu s výrazným teplem. To vede k velmi dlouhé a mírně suché povrchové úpravě, která zachycuje citrónový balzám, borovice, kardamom a pepřové koření z patra. Povrchová úprava je ve skutečnosti poměrně pevná a nabízí tolik potřebnou úlevu od středního patra.

Specifikace Monkey 47 Gin 0,5 l

Popis produktu

Monkey 47 Sloe gin je pikantní, komplexně vyrobený alkohol, který vznikl macerací černých lesních trnek po dobu tří měsíců.

  • Vůně: Velmi aromatická a komplexní. Citelně známky ovoce a celkem patrné tóny jalovce.
  • Chuť: Zemité směsi, pikantní jalovce, sladké červené bobule. Velmi rafinovaná a vyvážená s lehkým náznakem mandlí.
  • Závěr: Ořechový, nakyslé doznívání.

Parametry produktu

ZařazeníGin
ZnačkaMonkey 47
Obsah alkoholu47 %
Země původuNěmecko
Typginy
Objem0.5 l
VýrobceBlack Forest Distillers

Koupit Monkey 47 Gin 0,5 l

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.