Zavřít

Představujeme: Dealko víno Bruno Marret

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

V naší kategorii Představujeme vám dnes přinášíme článek o nealkoholickém vínu Bruno Marret. Museli jste si někdy odepřít lahodné víno kvůli následnému řízení automobilu? Museli jste si nechat ujít kvalitní sklenku, protože si hlídáte příjem kalorií? Nutili vás někdy do přípitku, přestože nepijete alkohol? Pokud jste si alespoň na jedno otázku odpověděli ANO, tak právě pro Vás je dnešní článek.

Nealkoholické víno od Bruno Marret

Fandíte-li vínu, vychutnáváte si nejen jeho chuť a vůni, těšíte se z jeho barvy a hodnotíte jiskru, ale automaticky přijímáte i alkohol, který vašemu tělu škodí. Jak ale asi může chutnat víno bez alkoholu? Vyzkoušejte a budete příjemně překvapeni – pokud tedy zvolíte tu správnou lahev. Dealko víno je u nás stále spíše novinkou, ovšem ve světě už tomu tak dávno není.

Proč pít Dealko víno Bruno Marret?

  • Můžete ho pít s kýmkoli, kdekoli a kdykoli! Jde o nápoj pro všechny příležitosti – zvláště pro ty, kdy potřebujete mít čistou mysl. Zbytkový alkohol je u všech Dealko vín menší než 0,00001%. Nebudete tomu věřit, ale například přírodní ovocné šťávy nebo kefír obsahují více zbytkového alkoholu, než Dealko víno.
  • Francouzská kvalita i bez alkoholu. Jen málokterá země může, co se týče kvality, tradice a rozmanitosti, soupeřit s Francií. V nabídce Bruno Marret naleznete tedy pouze Francouzská vína. Tato vína se vyrábí z ušlechtilých odrůd révy, jako jsou Riesling, Cinsault nebo Merlot a to bez kapky alkoholu.
  • Zdraví na prvním místě. Podle některých studií bylo zjištěno, že nealkoholická vína mají lepší zdravotní efekt, než vína alkoholická. Může za to flavonoid Katechin, příznivě ovlivňující srdce a cévní systém. Tím, že ve víně není alkohol, tak se prodlužuje jeho životnost a tím využitelnost v našem organismu.
  • Je nízkokalorické. Obsah kalorií je přibližně čtyřikrát nižší než u běžného vína, a to díky nižšímu množství cukru, ale především právě kvůli absenci tzv. „prázdných kalorií“ z alkoholu. Vína od Bruno Marret jsou na rozdíl od mnoha ostatních bez přidaných ovocných šťáv, moštu a cukru. Nejsou nikterak dochucena.

Žádný alkohol

Vína obsahují méně alkoholu než běžný pomerančový džus

Méně cukru

S odstraněním alkoholu se snížil obsah cukru.

Čistá chuť

K vínu nebyl přidán mošt, cukr ani aromata..

Kdo je Bruno Marret ?

Bruno Marret je výrobce vín La Côte de Vincent. V roce 2000 založil společnost Signatures de Prestige, která vyrábí dealkoholizovaná vína.

Bruno Marret má pověst uznávaného vinařského odborníka, který neustále sleduje celosvětový trend. Sám dohlíží na dodržování tradičního způsobu zpracování hroznů a kontroluje celý výrobní proces.

Sortiment Bruno Marret

Červené víno La Côte de Vincent Rouge

Směs hroznových odrůd. Merlot, Carignan a Grenache dodávají tomuto jemnému vínu nezaměnitelný charakter. Víno vyniká bohatou chutí.

Bílé víno La Côte de Vincent Blanc

Z pečlivě vybraných odrůd. Ambiciózní výsledek překvapí mnoho běžných konzumentů i profesionálních someliérů.

Růžové víno La Côte de Vincent Rosé

La Côte de Vincent Rosé vzniklo na přání milovníků vína, kteří nemohou pít alkoholické víno, a proto hledají, jak se nevzdat oblíbeného nápoje a typických chutí vín. Naše rosé se snadno pije, je vhodné k mnoha pokrmům.

Šumivé víno La Côte de Vincent Effervescent

Odrůdy révy byly vybrány pro kvalitu jejich vůně, jemnosti a ovocné chuti. Alkohol je při procesu odstraněn díky studené filtraci. Toto šumivé víno zaujme jemnými bublinkami, výsledkem je chuť slavnostní, přívětivá a oceňovaná odborníky v gastronomii.
Šumivé víno společně s ovocem, sirupem či nealkoholickými likéry je ideální kombinací pro míchané drinky.

Merlot Rouge de Vincent

Delikátní, harmonické, prestižní.
Poznámky k degustaci: bohatá granátová barva. Buket vína je elegantní s nádechem kouře. V ústech objevíme plný nápoj se zrnitými taniny. Elegantní a moderní víno s vůní černého rybízu a dubu.

Více informací naleznete na webu www.brunomarret.cz

Slevový kupón na dealko víno

10%
Brunomarret.cz
Brunomarret.cz
Slevový kupón na alkohol v internetovém obchodě Brunomarret.cz
Slevový kupón na alkohol v internetovém obchodě Brunomarret.cz Show Less

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.