Zavřít

Představujeme: Pivovycepy.cz

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Naše rubrika Představujeme se stále rozšiřuje. V dnešním článku bychom vám rádi představili web pivovycepy.cz

Na webu naleznete výčepní zařízení, vše k vaření piva, pivní kosmetiku a další produkty. Zajímavou sekcí jsou luxusní výčepy, které jsou prostě luxusní 🙂

Pivo výčepy

Pokud jste příznivci zlatavého moku, pravděpodobně vás zasáhlo nedávné zavření hospod. Dneska už si zase v oblíbené hospůdce pivo dát můžeme, ale existuje i jiná varianta – pořízení domácího výčepu. Tahle možnost získala v období lockdownu obrovskou popularitu a není se čemu divit. Pokud si někdo rozhodne pořídit domácí výčep, má jistotu kvalitně vychlazeného piva klidně u sebe v kuchyni. Často se pivní chlazení pro domácí potřeby kupuje také na grilovačky, zahradní party, nebo k sousedovi do garáže. 


My vám představujeme dodavatele www.pivovycepy.cz. Najdete u nich kompletní nabídku pivních chlazení od špičky na trhu – tuzemské firmy Lindr. Můžete si vybrat výčep podle toho, kolik piv chcete vychladit za hodinu, jestli chcete použít kompresor, nebo externí tlakování například s bombou s CO2. Samozřejmostí je i prodej náhradních dílů. Nechybí ani větší sestavy profesionálních chlazení, které jsou určené pro restaurace a hospody.Když jsme u toho domácího čepování piva, dlouhodobě nejprodávanějším domácím chlazením je Lindr Pygmy 25K. Obsahuje vestavěný kompresor, takže tlakování nemusíte řešit a díky svému výkonu dokáže perfektně vychladit 40 – 60 piv během jedné hodiny. 

Dále na e-shopu najdete spoustu doplňků a dárků pro milovníky piva a také suroviny pro ty, kteří podlehli domácímu vaření piva. Můžete tu nakoupit chmel žatecký, ale také americké odrůdy chmele. Nechybí ani kvasnice a další suroviny pro domovarníky.  
Takže pokud pivo rádi a zvažujete, že byste si natočili pár kousků doma, doporučujeme vám e-shop pivovycepy navšívit.

TIP: Pokud si chcete dopřát doma svůj výčep, tak budete potřebovat třeba rovnou sud piva, ale především domácí výčep na pivo.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.