Zavřít

Představujeme: Recenze doutníků

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Naše sekce Představujeme se dnešním článkem rozšiřuje o další zajímavý projekt. Tentokrát se zaměříme na recenze na doutníky. Protože jak všichni víme, tak ke kvalitnímu alkoholu patří i kvalitní doutník.

Doutníky a alkohol

Párování doutníku a kvalitního alkoholu má už dávnou historii a tak i u nás se tento „trend“ začíná rozšiřovat a přitahuje mnoho příznivců. Doutníky můžeme párovat jak s whisky, kvalitním rumem, tak i s koňakem anebo jinými kvalitními destiláty. Záleží na vás, vašich preferencích a chutích. U mnoho požitkářů je to životní styl, chvilka relaxu a nebo taky relax na denní bázi.

Nejrozšířenější je u nás párování s whisky a rumem. Osobně doporučuji tuto kombinaci: sladší a ovocnější doutníky k nedoslazovaným rumům a suché whisky anebo naopak silné a zemité doutníky k sladším rumům anebo chuťově sladším whisky. Samozřejmě vše závisí na vašich chutích, a když vám chutná jiná kombinace je to jen dobře a pokračujte v tom. Objevujte.

Není nic lepšího než chvilka klidu, osobní harmonie anebo posezení s přáteli na zahradě anebo v cigar klubu se sklenkou kvalitního pití v kombinaci s prémiovým, ručně baleným doutníkem.

V případě že s doutníky právě začínáte, anebo jste ostřílený kuřák, který hledá další inspiraci, neváhejte a podívejte se na web Recenze doutníků případně se můžete přidat do doutníkový Facebook skupiny Online Cigar Club kde můžete přidávat vaše chvilky s doutníkem a kde všichni členové vám rádi poradíme.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.