Zavřít

Nejlevnější vitríny a vinotéky

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

V tomto článku Vám představíme nejlevnější vitríny a vinotéky, které Vám pomohou při uchovávání alkoholu v domácnosti. V našem jiném článku jsme Vám radili Jak správně skladovat alkohol v domácnosti tak dnes toto téma rozšíříme.

Nejlevnější vinotéky

Nejlevnější vinotéky nemusí ihned znamenat, že se jedná o nekvalitní zboží. Nejlevnější vinotéky mohou být například z důvodu velikosti. Proto Vám představíme tři nejlevnější.

Vinotéka na 17 litrů, 11-18 °C

Vynikající vína chutnají mimořádně dobře ze stylové vinotéky Klarstein Bellevin 6 Uno, protože jsou vždy vychlazené na tu správnou teplotu pro okamžitý požitek. Ať už jemné červené víno, šumivé bílé nebo svěží růžové: do stylové vinotéky Bellevin 6 Uno se vejde v jedné 17 litrové chladicí zóně až do 6 lahví vína. Všechny láhve jsou přehledně uloženy na třech skladovacích úrovních s výsuvnými kovovými policemi. Pomocí dotykového ovládacího panelu a LCD displeje ve vnější straně dveří se dá teplota nastavit individuálně a pohodlně na hodnotu mezi 11 a 18 °C. Zapínatelné jasné bílé LED světlo uvnitř poskytuje potřebný přehled a dokonale uvádí obsah vinotéky na scénu.

Dveře s dvojitým sklem nejen dobře vypadají, ale také poskytují kdykoliv rychlý přehled o obsahu chladničky na nápoje Klarstein Bellevin 6 Uno. Interiér má stylovou černou barvu, což umocňuje luxusní efekt zařízení. Kombinace skla, ušlechtilé oceli a světla činí z vinotéky dekorativní doplněk každé místnosti. Díky svým kompaktním rozměrům je mimoto mini vinotéka Bellevin 6 Uno ideální i na pracovní desku do malých prostor. Díky sotva slyšitelnému provoznímu hluku s hodnotou pouze 26 dB se dá bez problémů umístit i v ložnicích nebo pokojích. Praktická, s krásným tvarem a výrazná: vinotéka Bellevin 6 Uno od společnosti Klarstein.

Vinotéka na 23 litrů a 8 lahví, 11-18°C

Vynikající vína chutnají mimořádně dobře ze stylové vinotéky Klarstein Reserva 8 Uno, protože jsou vždy vychlazené na tu správnou teplotu pro okamžitý požitek. Ať už jemné červené víno, šumivé bílé nebo svěží růžové: do stylové vinotéky Reserva 8 Uno se vejde v jedné 23l chladicí zóně až do 8 lahví vína. Všechny láhve jsou přehledně uloženy na čtyřech skladovacích úrovních s třemi výsuvnými dřevěnými regálovými policemi. Pomocí dotykového ovládacího panelu a LC displeje v horní části vnější strany dveří lze teplota nastavit individuálně a pohodlně na hodnotu mezi 11 a 18°C. Zapínatelné jasně bílé LED světlo uvnitř poskytuje potřebný přehled a dokonale uvádí obsah vinotéky na scénu.

Dveře s dvojitým sklem a rámem z ušlechtilé oceli nejen dobře vypadají, ale také poskytují kdykoliv rychlý přehled o obsahu chladničky na nápoje Klarstein Reserva 8 Uno. Interiér má stylovou černou barvu, což umocňuje luxusní efekt zařízení. Kombinace skla, ušlechtilé oceli, černého těla a světla činí z vinotéky dekorativní doplněk každé místnosti. Díky pohodlné rukojeti na vnější straně je možné vinotéku pohodlně otevřít a opět bezpečně uzavřít. Díky sotva slyšitelnému provoznímu hluku s hodnotou pouze 26 dB se dá vinotéka bez problémů umístit i v ložnicích nebo pokojích.Praktická, s krásným tvarem a silným designem: vinotéka Reserva 8 Uno od společnosti Klarstein.

Vinotéka na 12 lahví, 31 litrů, 11-18 °C

Vynikající vína chutnají mimořádně dobře ze stylové vinotéky Klarstein Reserva 12 Uno, protože jsou vždy vychlazené na tu správnou teplotu pro okamžitý požitek. Ať už jemné červené víno, šumivé bílé nebo svěží růžové: do stylové vinotéky Reserva 12Uno se vejde v jedné 31 litrové chladicí zóně až do 12 lahví vína. Všechny láhve jsou přehledně uloženy na třech skladovacích úrovních s výsuvnými kovovými policemi. Pomocí dotykového ovládacího panelu a LCD displeje ve vnější straně dveří se dá teplota nastavit individuálně a pohodlně na hodnotu mezi 11 a 18 °C. Zapínatelné jasné bílé LED světlo uvnitř poskytuje potřebný přehled a dokonale uvádí obsah vinotéky na scénu.

Dveře s dvojitým sklem nejen dobře vypadají, ale také poskytují kdykoliv rychlý přehled o obsahu chladničky na nápoje Klarstein Reserva 12 Uno. Interiér má stylovou černou barvu, což umocňuje luxusní efekt zařízení. Kombinace skla, ušlechtilé oceli a světla činí z vinotéky dekorativní doplněk každé místnosti. Díky svým kompaktním rozměrům je mimoto mini vinotéka Reserva 12 Uno ideální i na pracovní desku do malých prostor. Díky sotva slyšitelnému provoznímu hluku s hodnotou pouze 26 dB se dá bez problémů umístit i v ložnicích nebo pokojích. Praktická, s krásným tvarem a výrazná: vinotéka Reserva 12 Uno od společnosti Klarstein.

Nejlevnější vitríny

Nejlevnější vitríny mohou být z důvodu použitého materiálu a nebo z důvodu malých rozměrů. Vybrali jsme pro vás ty nejlevnější vitríny.

Závěsná vitrína

  • Korpus – mat
  • dvířka – vysoký lesk + sklo
  • materiál: laminované desky o síle 16 mm
  • úchytka: plast
  • vnitřní uspořádání: dvě skleněné police
  • možnost dokoupit LED osvětlení
  • Rozměr: 60 x 115 x 29 cm

Vysoká vitrína

Vysoká policová vitrína Lima Vysoká policová vitrína Lima Vysoká policová vitrína Lima je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se bude vyjímat v obývacím pokoji jako součást obývací stěny. Případně jako samostatně stojící kus nábytku v pracovně. Její konstrukce je vyrobená z laminovaných MDF desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 3 barevných provedeních – v bílém vysokém lesku, dubu sonoma a v kombinaci bílého lesku s dubem sonoma. Skládá se ze 2 šuplíků a 4 úložných prostorů oddělených 3 policemi. Ty jsou zakryty skleněnými dvířky, které zabrání usazování prachu na vystavených dekorací.

Skleněná vitrína na alkohol

Tato skleněná vitrína má velký úložný prostor a pomůže vám udržet váš interiér čistý a přehledně organizovaný. Tato knihovna je vyrobena z tvrzeného skla, takže je robustní a stabilní a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Police poskytují dostatek úložného prostoru na Vaše lahve a alkohol a jiné drobné předměty tak můžete mít přehledně uspořádané a na dosah ruky.

Vinotéka pro náročné

Vinotéka – energetická třída G, samostatně stojící, pro 193 lahví, k chlazení slouží kompresor, 2 zóny chlazení, 8 polic, objem 430 l, s displejem, LED osvětlení, včetně UV filtru, černá barva, rozměry 184,5 × 59,5 × 70,5 cm (V׊×H), hmotnost 85 kg

K čemu slouží vinotéky na alkohol

Vinotéka na alkohol slouží k uchovávání alkoholických nápojů a najdou se v nich i rumy, whisky, likéry a šumivé víno. Uložením lahví v chladném prostředí se zajistí, aby alkohol udržel svoji chuť i vůni. Vzhledem k tomu, že každá vinotéka poskytuje jiné možnosti, decor, funkce a uspořádání, měli bychom zvážit několik faktorů při výběru správné vinotéky. Měli byste si ujasnit, kolik lahví alkoholu potřebujete uskladnit. To vám umožní určit optimální velikost a kapacitu pro váš prostor a potřebu. Následujícím faktorem k zvážení je styl, vzhled vinotéky, aby byl laděný ve vašem interiéru. Dalším klíčovým faktorem je rozpočet na vinotéku – je mnoho vinoték v různých cenových segmentech s rozličnými funkcemi. Nakonec byste měli zvážit i typ chladícího systému, který by měl být provozován vámi zvolenou vinotékou. Některé vinotéky můžou být vybaveny termoelektrickým chladícím zařízením, zatímco jiné mohou používat zmrazený sprej. Před výběrem vinotéky tedy zvažte velikost, styl, cenu a chladící funkce.

Ať už si vyberete nejlevnější vinotéky, nebo nejlevnější vitríny, tak záleží vždy na tom, jak se budou líbit Vám a ne na tom, kolik stojí 🙂

Jaké víno do nejlepší vinotéky nebo vitríny?

Do nejlepší vinotéky byste měli dát samozřejmě to nejlepší víno 🙂 Podívejte se na naše dva články, které vám pomohou vybrat nejlepší bílé víno a nejlepší červené víno. Pokud si ani tam nevyberete, tak se podívejte na náš srovnávač alkoholu a jeho kategorii vína a tam si vyberete ze širokého sortimentu vín, které prodávají české eshopy s alkoholem.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.