Zavřít

Představujeme: Barcanox

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Barcanox je další eshop do naší rubriky Představujeme, ve které představujeme zajímavé projekty, nebo eshopy s alkoholem.

Co je Barcanox?

Věnujeme se výrobě a prodeji stylových kanystr a hasičák barů, které slouží jako minibary pro úschovu alkoholu, sklenic, doutníků a zapalovače. Tyto bary se pyšní kvalitním zpracováním a nezaměnitelným designem, který jim vdechl zelený 20l vojenský kanystr a červený hasící přístroj.

Kanystr bar je naší vlajkovou lodí, a proto ho vyrábíme v mnoha různých variantách, a také k němu nabízíme celou řadu doplňků, aby si tak každý mohl přijít na své. Můžete si pohodlně vybrat barevnou variantu dřeva tvořící vnitřek baru, dále jestli chcete mít kanystr osazen pouze dřevem nebo v kombinaci se zrcadlem (zrcadlo opticky prohlubuje vnitřní prostor kanystru), a dokonce si můžete vybrat kanystr bar s LED osvětlením!

Kanystr a hasičák bar si můžete koupit prázdný nebo už námi vybavený a to: náhradním klíčem, dvěma whiskovými sklenicemi, zapalovačem a držákem na zeď. Pokud by vám to stále nestačilo, můžete si vybrat i z našich dalších doplňků. Více informací naleznete na www.barcanox.cz

Komentáře

Radim 21 května, 2021

Od této firmy jsem zakoupil dárkový kanystr a jsem s ním naprosto spokojen. Precizní práce a rychlé dodání. Ještě chválím komunikaci s firmou


Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.