Zavřít

Představujeme: GastroKlub.cz – recenze a zkušenosti

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Dnešní článek z kategorie Představujeme věnujeme dalšímu internetovému obchodu a tentokrát se jedná o GastroKlub.cz

Recenze GastroKlub.cz

Vsetínský internetový obchod GastroKlub.cz jak již bylo řečeno prodává především alkohol. V jejich sortimentu naleznete jak běžné alkoholické nápoje, tak i řadu investičních lahví, sortimentu pro barmany i nějaké to nealko.

Kamenná prodejna GastroKlub.cz

Tento eshop má kromě jiného i výhodu v tom, že mají kamennou prodejnu ve Vsetíně. Kde můžete zboží jak zakoupit, tak vyzvednout zakoupené to z eshopu. Výdejní adresa je Vsetín – Žerotínova 1114

V tomto internetovém obchodu s alkoholem si vybere opravdu každý. Jejich sortiment je opravdu rozsáhlý.

Nákupní rádce

Existuje mnoho internetových obchodů s alkoholem a konkurence je opravdu veliká a proto se eshopy snaží, aby měly něco víc, než konkurence. U GastroKlub.cz bychom rádi vyzdvihli jejich nákupního rádce. V této sekci, kterou naleznete přímo na jejich eshopu naleznete zajímavé a přínosné články, namátkou například:

A řadu dalších. Články jsou hezky a srozumitelně zpracované, takže si myslím, že mohou mít reálný a pozitivní přínos pro návštěvníky eshopu.

Dárkové balení

Další zajímavou sekcí na eshopu jsou dárková balení. V této sekci naleznete klasické, ale i netradiční, dárková balení alkoholu, která jsou vhodným dárkem na různé oslavy, nebo výročí. V této sekci naleznete jak alkoholické balení, tak i cukrovinky, kanystr bary, ale i dárkové koše, čaje a kávy.

Jedním z nejprodávanějších je i Rumový adventní kalendář 2021, o kterém jsme se rozepsali zde: Rumový kalendář 2021

Rumový kalendář je dárková kazeta s 24 perforovanými okýnky.

Najdete zde dvě degustační sklenice a za každým okýnkem označeným číslem 1–24 malý vzorek (20ml) třtinového rumu pro každý den.
Každý den, až do Štědrého dne, máte možnost objevit a ochutnat nový rum. Každá miniaturka má jednoduchý štítek uvádějící název, procento alkoholu a zemi původu.
Na www.24daysofrum.com bude každý den počínaje 1.prosincem zveřejněn rum pro daný den včetně informaci o rumu, historie značky a také hodnocení uživatelů z různých států Evropy.

Za každým perforovaným okýnkem najdete lahvičku, o objemu 20 ml, prémiového značkového rumu.
Rumový kalendář můžeme považovat  za rumovou školu, kde najdete jak renomované značky, tak neznámé drahokamy, které lze objevit pouze v  tomto kalendáři, což z něj činí unikátní dárek pro Vaše blízké.
Připravte se na objevování úžasných rumů z celého světa.

Barmanské potřeby

Další zajímavou sekcí na eshopu je sekce, které obsahuje barmanské potřeby. Naleznete zde shakery, nalévátka na alkohol, potřeby pro práci s ledem, ale i oblečení typu zástěry a kapsy.

Eshop má opravdu široký sortiment, ze kterého si zajisté vybere každý milovník alkoholu, ale i dalších věcí, které nabízejí.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.