Zavřít

Představujeme: Whisky&You

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Whisky je rozmanitá a na světě existuje mnoho druhů, stylů a chutí. Vybrat si a zjistit, která vám nejvíce chutná, může být stresující a taky hodně drahá zábava.

S objevováním světa whisky vám od března pomůže virtuální whisky klub Whisky&You. Jak říká jeden ze zakladatelů klubu a garant projektu Václav Rout, “Naše mise je polidštit whisky a zpřístupnit ji všem. Bez předsudků, snobství a formou, které bude rozumět každý”.

Whisky&You

Nejedná se tedy o eshop nebo nákup degustačních vzorků, ale o klub.

V rámci členství vám budou až domů každý měsíc zaslané 4 pečlivě vybrané vzorky whisky (každý o objemu 0,04 l) z celého světa, které vám Václav Rout osobně představí v rámci on-line degustace. Většinu palíren osobně navštívil, místo nudných faktů se tak můžete těšit na zajímavé historky a autentická videa.

Členové mají také přístup k autorským článkům, videím, archivu on-line degustací a klubovým výhodám, jako jsou například slevy v partnerských barech nebo mimořádné nabídky whisky.

Vybrat si můžete z ročního nebo čtvrtletního členství a v rámci uvítacího balíčku dostane degustační sklenku glencairn a e-knihu o whisky.

Pokud chcete ochutnat před tím, než si koupíte celou lahev whisky,
koukněte na www.whiskyandyou.cz.

Whisky&You logo

Ukázka členské sekce a videa.

Václav Rout

Václav Rout

Milovník, sběratel whisky a jeden z největších odborníků na whisky v České republice. Této problematice se věnuje již přes 30 let a má za sebou tisíce přednášek, školení a degustací na téma whisky, a to jak v České republice, tak i zahraničí. Na téma whisky publikoval již stovky článků v médiích, napsal několik publikací, natočil několik edukativních videí a pravidelně je citován v odborných časopisech. Je majitelem unikátního whisky klubu Whisky&Kilt a spoluzakladatelem virtuálního whisky clubu Whisky&You. Je též whisky ambasador společnosti William Grant & Sons, jedné z největších ryze rodinných whisky firem na světě. Jako „vedlejšák“ založil a stále pořádá již přes 20 let jeden z největších skotských festivalů v Evropě, Skotské hry Sychrov.

Komentáře

tomáš 14 dubna, 2021

Co je tohle za trotla 😀


Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.