Zavřít

Představujeme: Winehouse.cz

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Náš magazín a především naše rubrika Představujeme se rozrůstá velkým tempem a dnes tu máme další článek, ve kterém bychom Vám rádi představili internetový obchod Winehouse.cz

Winehouse.cz

Winehouse.cz je internetový obchod, který kromě alkoholických nápojů, nabízí i nealkoholické pití, delikatesy, lednice na víno a spoustu příslušenství. Níže Vám ukážeme to nejzajímavější, co Winehouse.cz nabízí

Alkoholické nápoje

Nejrozšířenější nabídku mají na alkoholické nápoje. Mezi klasickými lahvemi s alkoholem, naleznete v sortimentu i miniatury alkoholu, maxi lahve s alkoholem, ročníkový alkohol, degustační sady ( o degustačních sadách si můžete přečíst v našem článku Degustační sada rumů) a samozřejmostí jsou i limitované edice alkoholu.

Víno

Sortiment kvalitního vína mají rovněž obsáhlý. Na eshopu mají pěkně zpracované filtry, které Vám usnadní výběr vhodného vína.

Vybírat tedy můžete víno podle:

 • druhu a typu
 • odrůdy
 • barvy
 • obsahu cukru
 • balení
 • vína z Čech a Moravy
 • zahraniční vína

limitované edice vína a další.

Ze širokého sortimentu si zajisté vybere každý, kdo má rád víno.

Alkohol

Alkoholické nápoje jsou nedílnou součástí každého obchodu s alkoholem, to asi není potřeba vysvětlovat. Ale i na Winehouse.cz nalezneme zajímavé kategorie a lahve s alkoholem.

Mezi nejprodávanější sortiment patří zajímavý set lahví:

APERITIV SPRIZZ, 1L + 2X PROSECCO SCAVI & RAY, 0,75L

Na Winehouse tento set pořídíte za krásných 586 Kč

Druhým a třetím neprodávanějším kouskem na eshopu je Campari Soda a Hruškovice od Žufánka (zdroj: nejprodávanější alkohol)

Ze zajímavého sortimentu dále vybíráme miniaturní lahve s alkoholem a zároveň i maxi láhve s alkoholem.

Za zmínku zajisté stojí i limitované edice oblíbených lahví a degustační sety. V nabídce Winehouse.cz naleznete samozřejmě mnoho dalších výrobků, stačí se podívat na jejich eshop www.winehouse.cz

Nealkoholické nápoje

Sortiment alkoholických nápojů doplňuje i sortiment nealkoholických nápojů. Vhodných pro osvěžení, na míchání drinků a nebo jen pro obyčejné popíjení. V této sekci naleznete oblíbené limonády, ledové čaje, minerální vody, nealkoholické destiláty, tonic a mnoho dalšího. Za zmínku stojí i odbourávače alkoholu, které Vašemu tělo pomohou odbourat zbytkový alkohol.

Míchané drinky

Zajímavou sekcí na webu Winehouse.cz je sekce míchané drinky. V této sekci naleznete recepty na nejoblíbenější drinky v roce 2021. Kromě informací o konkrétních drincích naleznete i recepty na míchané drinky. Velice pěkně je tato sekce zpracovaná pro mobily a u jednotlivých receptů je rovnou odkaz na konkrétní surovinu, kterou si můžete snadno zakoupit na eshopu.

Nejoblíbenější míchané drinky roku 2021

Mezi jednotlivými drinky můžete vybírat jak z alkoholických míchaných drinků, tak i z těch nealkoholických. Za zmínku stojí například Aperol Spritz

Aperol Spritz

Aperol Spritz je letní míchaný drink zářivě oranžové barvy. Je kombinací sladkého likéru, suchého šumivého vína Prosecco a sody. Nápoj se vyznačuje hořko-sladkou chutí.

Složení Aperol Spritz:

 • 3 díly suchého Prosecca (120 ml) 
 • 2 díly Aperolu (80 ml) 
 • Limetka (1 ks) 
 • 1 díl sody (40 ml) 

Drink si namíchejte do velké sklenice na víno s kostkami ledu. Jako první nalijte Aperol, přidejte Prosecco, nakonec dolijte sodovou vodu. Na ozdobu přidejte kůru pomeranče, nebo snítku tymiánu.

Více informací o Aperol Spritz naleznete na blogu.

Máte s eshopem Winehouse.cz nějaké zkušenosti? Pokud ano, podělte se s nimi s ostatními u nás v komentářích.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.