Zavřít
rumový adventní kalendář

Rumový adventní kalendář 2022

Článek napsal: Wladass | Publikováno 1 září, 2022 | Aktualizováno: 13 září, 2022 | Publikováno v kategorii: Rum
5/5 - (12 votes)

Rumový adventní kalendář 2022 je skladem! Jako každý rok, tak i tento se můžete na Vánoční pohodu připravit s rumovýmadventním kalendářem 2022.

Co je rumový adventní kalendář?

Rumový adventní kalendář je v podstatě klasický adventní kalendář, který ale obsahuje rumové vzorky, takže není určený dětem, ale osobám starším 18 let. Každý rok jej vydává společnost 1423.dk a i tento rok si jej můžete zakoupit a to právě od dnešního dne!

Tento krásný kalendář je perfektním alko dárkem pro milovníky a nadšence rumu. Rumový kalendář považujeme za rumovou školu, kde najdete jak renomované značky, tak neznámé skvosty, které lze zažít pouze v tomto kalendáři, čímž je obsah velmi výjimečný. Chuť a síla se u rumu od rumu liší a ochutnáte sladký i suchý rum.

Každý den před Štědrým dnem můžete ochutnat nový rum. Na miniaturní lahvičce najdete výrobcem speciálně navrženou etiketu s uvedeným názvem, ABV a zemí. 

Co obsahuje rumový adventní kalendář?

Rumový adventní kalendář obsahuje 24 vzorků parádních rumů. Jako u klasického adventního kalendáře jej můžete začít otevírat 1.12.2022 a poslední kousek si otevřete na Vánoce 24.12.2022.

Navíc letošní adventní kalendář obsahuje 2 degustační skleničky a bločky na poznámky.

Jak vypadá adventní kalendář?

Níže přikládáme galerii fotek, jak vypadá adventní rumový kalendář pro tento rok.

Proč zakoupit rumový kalendář?

Každý asi zažil chvíle, kdy si říkáte: „Měl bych si koupit tuhle láhev rumu, bude se mi líbit? Je to šance 50/50, když to koupíte naslepo. Možným řešením je zeptat se jiných rumových nadšenců online nebo si přečíst recenze.

Můžete také zajít do dobrého rumového baru a doufat, že najdete rumy, které vás zajímají. Tak nemusíte hned kupovat láhev. Dalším řešením je…koupit tento adventní kalendář. Jasně, nemůžete určit jeden konkrétní rum, ale bylo bych velmi překvapivé, kdyby tam nebyla alespoň hrstka rumů, které jste nikdy předtím nezkusili.

Rum jako dárek

Neexistuje jednodušší způsob, jak udělat z rumu velmi pěkný dárek pro různé lidi. Od rumových začátečníků přes pokročilé pijáky až po snoby. Osobně bych to koupil pro spoustu svých klientů, jednoduše proto, že je to pěkný a originální dárek.

Můžete rovněž pořídit rumové degustační sady a pokud Vás toto téma zajímá více, tak se podívejte kde koupit miniatury alkoholu.

Kde koupím adventní kalendář?

Doporučujeme zakoupit v internetovém obchodě Alkohol.cz (podívejte se na recenzi Alkohol.cz). Tam byl právě dnes naskladněn a můžete jej zakoupit za zvýhodněnou cenu a s předstihem, než u ostatních eshopů.

Slevové kupóny a slevy na Alkohol.cz

Můžete využít jedinečných slev na nákup v obchodě Alkohol.cz a dokonce můžete využít i dopravu zdarma!

Alkohol.cz
Alkohol.cz
Akční slevy na alkohol u Alkohol.cz
Akční slevy na alkohol u Alkohol.cz Show Less
Alkohol.cz
Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč u Alkohol.cz Show Less

Chcete jiný alkoholický dárek pro někoho?

Pokud se Vám nezamlouvá tento adventní kalendář a chtěli byste udělat někomu radost právě dárkem v podobě alkoholu, tak nezoufejte. Připravili jsme si pro Vás pár tipů na alkoholické dárky k narozeninám.

Podívejte se na přehled všech alkoholických dárku k narozeninám a určitě si vyberete.

Buďte první, kdo přidá komentář.

Jméno
Email
Váš komentář