Zavřít

Whisky předplatné Klubu degustátorů

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Přemýšleli jste někdy o vhodném dárku pro milovníka rumů? Dnes pro Vás máme jeden tip. Pořiďte mu whisky předplatné Klubu degustátorů od Alkohol.cz

V minulém článku jsme Vás informovali o rumovém předplatném Klubu degustátorů, ale dnes tu máme něco i pro milovníky whisky.

Whisky předplatné Klubu degustátorů

Pokud chcete někomu, nebo i sobě, dopřát nevšední zážitek z doposud nepoznaných whisky, tak právě toto předplatné je určeno právě pro Vás, nebo pro obdarovaného.

Každý měsíc se můžete těšit na degustační sadu whisky, která obsahuje limitované, prémiové či jinak zajímavé whisky v degustačním setu 3 x 0,04 l

Whisky předplatné na 1 měsíc

Whisky předplatné na 1 měsíc obsahuje jednu zásilku degustačních whisky. Vhodné pro začínajícího whiskaře a nebo někoho, kdo k whisky ještě nemá takový vztah. Společně s whisky dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

Whisky předplatné na 3 měsíce

Součástí tohoto balíčku je pravidelný tříměsíční přísun kvalitních whisky. Každý měsíc dojde k dodání tří whisky v degustačním objemu 0,04 l –což je ideální objem na degustaci. Dohromady tedy 9 parádních kousků. Společně s whisky dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

Whisky předplatné na 6 měsíců

Whisky balíček pro náročnější degustátory. Součástí tohoto balíčku je pravidelný tříměsíční přísun kvalitních whisky. Každý měsíc dojde k dodání tří whisky v degustačním objemu 0,04 l –což je ideální objem na degustaci. Dohromady tedy 18 parádních kousků. Společně s whisky dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků.

Whisky předplatné na 12 měsíců

Whisky balíček pro ty nejnáročnější. Součástí tohoto balíčku je pravidelný tříměsíční přísun kvalitních whisky. Každý měsíc dojde k dodání tří whisky v degustačním objemu 0,04 l –což je ideální objem na degustaci. Dohromady tedy 36 parádních kousků. Společně s whisky dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

 

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.