Zavřít

Jak se zchladit v horku

Napsal: Wladass on 25 června, 2021
5/5 - (2 votes)

Horké počasí, které nás v létě čeká, zvládá každý trochu jinak. V tomto článku Vám ukážeme jak se zchladit v horku tou příjemnější cestou a to díky studeným nápojům, které jsme si pro Vás vybrali.

Jak se zchladit v horku

Pitný režim je základ. Většina lékařů se shodne na tom, že zvýšený přísun tekutin v horkém počasí může pomoci tělu k jeho ochlazení. Tekutiny by lidské tělo mělo doplňovat průběžně celý den. Níže vám představujeme novinky v sortimentu od Alkohol.cz které vám mohou pomoci lépe zvládat horko. Buďte však opatrní při konzumaci alkoholu v těchto horkých dnech.

Rychlé osvěžení

24 Ice Mix Frozen Cocktails 5×0,65l 5%

Popis:

Osvěžující koktejly Frozen jsou ve všech druzích barev a chutí. Je těžké si vybrat ze všech příchutí 24 ICE. Možná budete chtít vyzkoušet všechny. S naším „Mix Package“, který se skládá z pěti příchutí, jsme vám to trochu usnadnili.

Jaké příchutě?

Mojito, Strawberry Daiquiri, Limoncello, Gin & Tonic a Vodka Energy.

Jak to funguje?

Umístěte tekuté produkty do mrazáku (-18 ° C) na 24 hodin. Vaše zmrazené koktejly budou pak ihned připraveny k podávání.

Zmrazené koktejly obsahují 5% alkoholu a každý pouze 56 kalorií. K dispozici v balení po 5 kusech.

Pro náročnější

Šmakec IMPÉRIUM deLux Box

Balíček obsahuje:

  • 2× Šmakec River Dog & Cola Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 2× Šmakec Gin & Tonic Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 2× Šmakec Mojito Cocktail Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 2× Šmakec Moscow Mule Exklusivní Edice Martin Fenin 10,1 % 0,25l 10,1%
  • 1x Šmakec Pink Gin & Tonic Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 1x Šmakec Skinny B*tch Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 1× menší Ice Kýbl

Při objednání dopravou po Praze, obdržíte balení ledu jako dárek.

Na večerní párty

Russian Standard & Red Bull set

Popis:

  • Russian Standard 1l + 6 klasických Red Bullů 0,25l.

Vodka Russian Standard

Vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a destilována více než 200krát pro hladší a ultra čistou chuť s použitím nejkvalitnější ruské ozimé pšenice a čisté ledové vody. Tato ruská vodka se destiluje, plní do lahví a vyrábí se v nejmodernější palírně v Petrohradě. 

Vyrobeno z nejlepší pšenice ozimé z ruských stepí a čisté ledové vody z jezera Ladoga (Ladožské jezero). 

Vyrobeno bez kompromisů, ruský standard je vyroben pomocí nejmodernějších výrobních technik a nejkvalitnějších surovin, včetně ruské ozimé pšenice a čisté ledové vody. 

Zvyšte své standardy ve vodce. Russian Standard je vodka výjimečné kvality – kombinace vášně, odbornosti a řemesla, zrozená z bohatého ruského dědictví vodky. 

Jako důkaz své vynikající tekutiny a chuti získal Russian Standard na Vodka Masters 2020 nejvyšší ocenění – Masters Award.

Upozornění

Při konzumaci alkoholu dbejte zvýšené pozornosti, protože se alkohol s narůstající okolní teplotou rychleji vstřebává = rychleji se opijete. Doplňovat byste měli tedy převážně vodu a ochlazovat tělo například studenou sprchou, nebo klimatizací. Osvěžující mohou být v horkém počasí i míchané drinky a nutně se nemusí jednat o ty alkoholické. Více informací o tom, jak se v horku zchladit naleznete v článku Jak ochladit tělo, když je nesnesitelné horko? Případně se můžete podívat rovnou na článek o výběru nejlepší klimatizace.

A nezapomeňte i na jeden z našich článků, který nese název Účinky alkoholu na vaše tělo.

Buďte první, kdo přidá komentář.

Jméno
Email
Váš komentář