Zavřít

Jak se zchladit v horku

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Horké počasí, které nás v létě čeká, zvládá každý trochu jinak. V tomto článku Vám ukážeme jak se zchladit v horku tou příjemnější cestou a to díky studeným nápojům, které jsme si pro Vás vybrali.

Jak se zchladit v horku

Pitný režim je základ. Většina lékařů se shodne na tom, že zvýšený přísun tekutin v horkém počasí může pomoci tělu k jeho ochlazení. Tekutiny by lidské tělo mělo doplňovat průběžně celý den. Níže vám představujeme novinky v sortimentu od Alkohol.cz které vám mohou pomoci lépe zvládat horko. Buďte však opatrní při konzumaci alkoholu v těchto horkých dnech.

Rychlé osvěžení

24 Ice Mix Frozen Cocktails 5×0,65l 5%

Popis:

Osvěžující koktejly Frozen jsou ve všech druzích barev a chutí. Je těžké si vybrat ze všech příchutí 24 ICE. Možná budete chtít vyzkoušet všechny. S naším „Mix Package“, který se skládá z pěti příchutí, jsme vám to trochu usnadnili.

Jaké příchutě?

Mojito, Strawberry Daiquiri, Limoncello, Gin & Tonic a Vodka Energy.

Jak to funguje?

Umístěte tekuté produkty do mrazáku (-18 ° C) na 24 hodin. Vaše zmrazené koktejly budou pak ihned připraveny k podávání.

Zmrazené koktejly obsahují 5% alkoholu a každý pouze 56 kalorií. K dispozici v balení po 5 kusech.

Pro náročnější

Šmakec IMPÉRIUM deLux Box

Balíček obsahuje:

  • 2× Šmakec River Dog & Cola Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 2× Šmakec Gin & Tonic Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 2× Šmakec Mojito Cocktail Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 2× Šmakec Moscow Mule Exklusivní Edice Martin Fenin 10,1 % 0,25l 10,1%
  • 1x Šmakec Pink Gin & Tonic Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 1x Šmakec Skinny B*tch Exklusivní Edice Martin Fenin 0,25l 10,1%
  • 1× menší Ice Kýbl

Při objednání dopravou po Praze, obdržíte balení ledu jako dárek.

Na večerní párty

Russian Standard & Red Bull set

Popis:

Vodka Russian Standard

Vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a destilována více než 200krát pro hladší a ultra čistou chuť s použitím nejkvalitnější ruské ozimé pšenice a čisté ledové vody. Tato ruská vodka se destiluje, plní do lahví a vyrábí se v nejmodernější palírně v Petrohradě. 

Vyrobeno z nejlepší pšenice ozimé z ruských stepí a čisté ledové vody z jezera Ladoga (Ladožské jezero). 

Vyrobeno bez kompromisů, ruský standard je vyroben pomocí nejmodernějších výrobních technik a nejkvalitnějších surovin, včetně ruské ozimé pšenice a čisté ledové vody. 

Zvyšte své standardy ve vodce. Russian Standard je vodka výjimečné kvality – kombinace vášně, odbornosti a řemesla, zrozená z bohatého ruského dědictví vodky. 

Jako důkaz své vynikající tekutiny a chuti získal Russian Standard na Vodka Masters 2020 nejvyšší ocenění – Masters Award.

Upozornění

Při konzumaci alkoholu dbejte zvýšené pozornosti, protože se alkohol s narůstající okolní teplotou rychleji vstřebává = rychleji se opijete.
Pokud si nejste jistit, kdy můžete po požití alkoholu řídit, tak se podívejte na nejlepší alkohol testery, abyste si ověřili, kdy můžete usednout za volant.

Doplňovat byste měli tedy převážně vodu a ochlazovat tělo například studenou sprchou, nebo klimatizací. Osvěžující mohou být v horkém počasí i míchané drinky a nutně se nemusí jednat o ty alkoholické. Více informací o tom, jak se v horku zchladit naleznete v článku Jak ochladit tělo, když je nesnesitelné horko? Případně se můžete podívat rovnou na článek o výběru nejlepší klimatizace, pokud u sebe nemáte nějaký kvalitní ventilátor.

A nezapomeňte i na jeden z našich článků, který nese název Účinky alkoholu na vaše tělo a nebo Jak vyzrát na vysoké teploty

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.