Zavřít

Představujeme: Podcast RUMění

Článek napsal: Wladass | Publikováno 31 března, 2021 | Aktualizováno: 28 července, 2021 | Publikováno v kategorii: Představujeme
5/5 - (2 votes)

Dnes Vám představíme podcast RUMění. Další ze série článků, které mají za úkol seznámit návštěvníky Alkobazaru se zajímavými tématy, které se týkají alkoholu je tu. Naposledy jsme Vám představovali Destilérku v článku: Představujeme: Destilerka.cz

V dnešním článku se tedy podíváme na zajímavý podcast RUMění, který má na svědomí slečna Lucie Hlaváčová.

Podcast RUMění

Ahoj, já jsem RumGirl a provedu vás uměním rumu. 

Chtěla bych vám představit můj rumový podcast s názvem RUMění, který vychází pravidelně každé pondělí okolo třetí hodiny. Nápad začít natáčet podcast přišel tak nějak sám od sebe. Ráda poslouchám nejrůznější podcasty a rum je moje práce a hlavně velký koníček. Takže jsem to spojila dohromady a RUMění bylo na světě. Taky jsem si všimla, že spoustu lidí má v rumovém vzdělání stále velké mezery a že dnešní uspěchaná doba nedává moc prostoru pro čtení dlouhých článků nebo knih. Podcast je takový hezký kompromis, kterým můžete nahradit hudbu v autě nebo třeba poslouchat u venčení. 

Moje jméno samozřejmě, ačkoli je mi to velmi líto, není RumGirl, ale všude mě pod tímto jménem můžete najít. Jak na Instagramu, Facebooku tak i na Youtube. Tam dostanete kromě hlasu i obraz. Ve videu jsou k vidění i různé tématické obrázky, takže si dokážete i lépe představit o čem mluvím.

A o čem tedy podcast RUMění je? Na začátku se zabývám úplnými rumovými základy jako je výroba, terminologie a historie. Nyní probíhá série rumových zemí, kdy každou jednu proberu po historické stránce a následně přiblížím destilerie. V plánu je toho ale mnohem víc. Zajímavé rozhovory s rumovými celebritami, jak s českými, tak snad i zahraničními. Také se chci zaměřit na zákulisní stránky rumu, jako je dovoz, nebo třeba získávání limitovaných edicí. 

Já doufám, že se ke všemu zmíněnému společně dostaneme a že bude kanál RUMění růst a obohacovat rumovou komunitu co nejdéle.

YouTube kanál RUMění

Již vydané epizody:

Zatím je v podcastu 25 epizod. Doporučujeme poslechnout všem, kteří mají k rumu nějaký vztah. Zajímavého a veřejného obsahu, který se týká rumů je na internetu poskrovnu, takže pokud máte rádi rum, tak směle do toho.

A Lucii držíme palce a těšíme se na další epizody!

RUMění na sociálních sítích

Komentáře

Tomáš 7 června, 2021

Podcast RUMění sleduji pravidelně a moc mě baví. Líbí se mi tato forma 🙂


Odpovědět
Jméno
Email
Váš komentář