Zavřít

Představujeme: Podcast RUMění

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

Dnes Vám představíme podcast RUMění. Další ze série článků, které mají za úkol seznámit návštěvníky Alkobazaru se zajímavými tématy, které se týkají alkoholu je tu. Naposledy jsme Vám představovali Destilérku v článku: Představujeme: Destilerka.cz

V dnešním článku se tedy podíváme na zajímavý podcast RUMění, který má na svědomí slečna Lucie Hlaváčová.

Podcast RUMění

Ahoj, já jsem RumGirl a provedu vás uměním rumu. 

Chtěla bych vám představit můj rumový podcast s názvem RUMění, který vychází pravidelně každé pondělí okolo třetí hodiny. Nápad začít natáčet podcast přišel tak nějak sám od sebe. Ráda poslouchám nejrůznější podcasty a rum je moje práce a hlavně velký koníček. Takže jsem to spojila dohromady a RUMění bylo na světě. Taky jsem si všimla, že spoustu lidí má v rumovém vzdělání stále velké mezery a že dnešní uspěchaná doba nedává moc prostoru pro čtení dlouhých článků nebo knih. Podcast je takový hezký kompromis, kterým můžete nahradit hudbu v autě nebo třeba poslouchat u venčení. 

Moje jméno samozřejmě, ačkoli je mi to velmi líto, není RumGirl, ale všude mě pod tímto jménem můžete najít. Jak na Instagramu, Facebooku tak i na Youtube. Tam dostanete kromě hlasu i obraz. Ve videu jsou k vidění i různé tématické obrázky, takže si dokážete i lépe představit o čem mluvím.

A o čem tedy podcast RUMění je? Na začátku se zabývám úplnými rumovými základy jako je výroba, terminologie a historie. Nyní probíhá série rumových zemí, kdy každou jednu proberu po historické stránce a následně přiblížím destilerie. V plánu je toho ale mnohem víc. Zajímavé rozhovory s rumovými celebritami, jak s českými, tak snad i zahraničními. Také se chci zaměřit na zákulisní stránky rumu, jako je dovoz, nebo třeba získávání limitovaných edicí. 

Já doufám, že se ke všemu zmíněnému společně dostaneme a že bude kanál RUMění růst a obohacovat rumovou komunitu co nejdéle.

YouTube kanál RUMění

Již vydané epizody:

Zatím je v podcastu 25 epizod. Doporučujeme poslechnout všem, kteří mají k rumu nějaký vztah. Zajímavého a veřejného obsahu, který se týká rumů je na internetu poskrovnu, takže pokud máte rádi rum, tak směle do toho.

A Lucii držíme palce a těšíme se na další epizody!

RUMění na sociálních sítích

Komentáře

Tomáš 7 června, 2021

Podcast RUMění sleduji pravidelně a moc mě baví. Líbí se mi tato forma 🙂


Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.