Zavřít

Představujeme: RumMe.cz

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

RumMe.cz je další zajímavý projekt do naší sekce Představujeme

Tentokrát se jedná o projekt, který se zaobírá rumovými degustacemi a tématem kolem rumů.

RumMe.cz

Za projektem RumMe.cz stojí pan Radek Navrátil z Brna, který se projektu věnuje už hezkou řadu let. Projekt byl založen za účelem šíření osvěty o rumu samotném.

Sám Radek nám k jeho projektu napsal toto:

„Jmenuji se Radek Navrátil a rumy se zabývám něco málo přes 8 let. Za tu dobu se rumy staly mou třetí životní láskou, začal jsem za nimi cestovat po celém světě, objevovat nové i staré zaniklé destilerie. No a nakonec se staly mou obživou. Jsem nezávislý rumový amabasador. A to znamená, že žádná konkrétní značka rumu nebo distributor mne neplatí za to, abych propagoval nějaké konkrétní portfolio nebo jen jeden rum.

RumMe jsem zakládal za účelem šíření rumové osvěty. V době založení to bylo hlavně ukázat lidem, že rum nerovná se tuzemák, ale lahodný třtinový nápoj. Postupem času byla tato osvěta, nejen díky mně, úspěšně naplněna.
S přechodem hostů na pravý rum vycítilo mnoho firem šanci na zajímavý výdělek. A tak začala osvěta marketingu. Vysvětlování toho, že ne vše co je na lahvi pěkně napsané, musí skutečně být, tak jak vypadá. Díky nové evropské legislativě je i tento „problém“ částečně vyřešen.
Ve stejnou dobu jsem se zaměřil na to, jak ukázat lidem, že kvalitní rum nemusí být nutně doslazený velkým množství cukru a že cena ne vždy koreluje s kvalitou rumu.
Hosté mých degustací, kteří mají přímé srovnání nedoslazených a doslazených rumů, hlasují v oblíbenosti ve většině pro ty nedoslazené rumy. Což mne velmi těší.

Na degustacích se nikdy nesnažím říkat, že ten či onen rum je nejlepší nebo nejhorší. To je vždy subjektivní hodnocení každého z nás a tak nejlepší rum pro mne nemusí znamenat nejlepší pro Vás a naopak. Každý z nás se nachází na své cestě „rumovým životem“ a v každé etapě tohoto života je pro nás nějaký rum ten nejlepší.

Degustace pořádám veřejné s různým tématickým zaměřením. Poslední dobou se snažím cílit hlavně na soukromé degustace, takže si mne klidně můžete objednat na oslavu narozenin, svatbu, rozlučku se svobodou, firemní večírek nebo jen tak na soukromou degustaci s kamarády.

Pijte to, co máte rádi, a nestyďte se za to. Nikdo by Vám neměl říkat, co Vám má či nemá chutnat. Ale dávejte prosím pozor, je dobré vědět, co vlastně pijete a za co platíte.“

Degustace rumů

Hlavním zaměřením projektu jsou již zmíněné rumové degustace. Radek doposud navštívil 27 rumových destilérií po celém světě. Za dobu fungování RumMe vedl 147 ochutnávek.

Soukromé degustace

Za soukromých degustací podle informací 79 % klientů bylo ochotno poskytnout zpětnou vazbu. 100 % z nich hodnotilo degustaci přínosně pro atmosféru události.

Mám rád, když je degustace netradičním zpestřením večírku. Ale také chci, aby hostům pomohla rozšířit obzory.

Veřejné degustace

Pokud byste chtěli zavítat na nějakou z veřejných degustací, tak jsou nově vypsány některé termíny pro rok 2021:

Aktuální seznam veřejných degustací vždy najdete v sekci veřejné degustaci na webu RumMe.cz nebo na facebookových stránkách.

Galerie od RumMe.cz

Dárkové poukazy na degustace

Dárkové poukazy jsou velmi populární i v oblasti alko dárků. Prostřednictvím dárkových poukazů na degustaci od RumMe určitě uděláte radost někomu, kdo miluje rumy a nebo by se s nimi chtěl seznámit.

Dárkový poukaz basic

Obdarovaný může vybírat z degustací: Úvod do rumového světa, Rumová cesta kolem světa, Rum & Čokoláda, Aroma akademie.

  • Platnost 2 roky
  • Cena: 890 Kč

Dárkový poukaz premium

Obdarovaný může vybírat z degustací: Blend your own rum nebo Spice your rum.

  • Platnost 2 roky
  • Cena 1 690 Kč

RumMe.cz na sociálních sítích

RumMe můžete sledovat na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Twitteru.

Facebook

Instagram

LinkedIn

Pokud se chcete zúčastnit zajímavé degustace rumů, tak RumMe.cz by mohlo dostatečně vyhovět Vašim požadavkům. Ať už se jedná o soukromou degustaci, tak veřejnou.

TIP na závěr

Pokud chcete nějaké rumy vyzkoušet, tak se podívejte na rumové degustační sady a nebo využijte rumového předplatného klubu degustátorů od Alkohol.cz

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.